کد تقلب بازی ها wall paper save

هر چی بخوای هست

سیو و تراینر

سلام دوستان امروز هم ترینر و save چند بازی رو آوردم امیدوارم خوشتون بیاد

Pes6 

pes6

 

ترینر

 

 

Resident Evil4

evil

ترینر 1

ترینر2

ترینر3

save کامل بازی

WarCraft3

war

 

ترینر

save نصف بازی

 

Soccer Manager

soccer

 

ترینر

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم تیر 1386ساعت 11:9  توسط جواد  | 

کنجکاوی و ترس

موضـــــــوع
گــرافــيــک
مـوسـيـقـي
سختي بازي
كنترل بازي
امـتـيـاز کـل


18.0
19.0
20.0
18.0
17.0
19.0

 


 

معمولا" چيزهاي ناشناخته بيشتر باعث ايجاد ترس در ما مي‌شوند، اما به همان اندازه كه ممكن است براي ما دلهره‌آور باشند،
حس كنجكاوي ما را نيز به خود جلب مي‌كنند. وجود چنين روحيه‌اي در انسان باعث شده است كه داستان‌ها، فيلمها و بازي‌هاي ترسناكي كه قوي ساخته شده‌اند بيشترين طرفداران را داشته باشد.
كلمه "F.E.A.R" مخفف بسيار هوشمندانه و زيبا از كلمات"First Encounter Armed Recon" است. در حقيقت، تمام ويژگي بازي، در اين يك كلمه‌، يعني فیر منظور شده است. اولي كه همان انتظار داشتن ترس وحشت از بازي است و دوم نيروهاي مسلح ويژه.
با ديدن دموي ابتدايي بازي، هر كسي دوست دارد تا حداقل يك بار اين بازي را تمام كند. چرا كه سوالاتي در ذهنش به وجود مي‌آيد
كه تنها شايد با اتمام اين بازي بتواند جوابي براي آنها پيدا كند در کل داستان این بازی نه تنها نمره قبولی میگیرد بلکه مبتوان گفت بهترین داستان را در چند سال اخیر در بین بازیها داشته است. يكي از عواملي كه مي‌توان فیر را از ديگر بازيهاي اكشن اول شخص جدا كرد سبك مبارزات آن مي‌باشد. شما مي‌توانيد در هر لحظه وارد حالت صحنه آهسته (حركت آهسته) شويد و با دشمنان مبارزه كنيد. در حالت صحنه آهسته، همه چيز از نظر بصري زيبا مي‌شود. امواجي كه گلوله‌ها در هوا ايجاد مي‌كنند، عكس العملهاي محيط اطراف نسبت به شليك‌هاي شما، معلق بودن قطرات خون در هوا و... را قبلا" در هيج بازي ديگري با اين كيفيت نديده‌ايد.
چيزي كه خيلي در بازي فیر به آن تاكيد شده است و اساسا" تمام تبليغات و جنجال‌هاي بازي حول آن مي‌چرخد، هوش مصنوعي دشمنان شما مي‌باشد. يكي از عواملي كه اين بازي را از ديگر بازيها متمايز مي‌كند همين هوش مصنوعي است. چرا كه تمامي دشمنان نسبت به محيط اطراف آگاهي دارند و دست به كارهايي مي‌زنند كه گاهي اوقات شما را شگفت زده مي‌كند. صداها و افكتهاي صوتي در اين بازي نيز حس ترس را در شما القاء مي‌كنند و از كيفيت بسيار بالايي نيز برخوردارند.


 

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم تیر 1386ساعت 10:45  توسط جواد  | 

بازگشت گوردن فریمن

موضـــــــوع
 
گــرافــيــک
 
مـوسـيـقـي
 
سختي بازي
 
كنترل بازي
 
امـتـيـاز کـل


11.2
 
14.0
 
2.4
 
18.4
 
20.0
 
12.8
 

 

بازي نيمه جان (‏Half Life‏) تاكنون با دريافت بيش از 50 تقديرنامه مختلف به عنوان يكي از
معروفترين و ‏محبوبترين بازيهاي كامپيوتري توليد شده شناخته شده است. شركت والو (‏Valve‏) با توسعه ‏موتور(‏Engine‏) بازي نيمه جان جهت بالا بردن كيفيت تصويري و عناصر بازي دست به خلق شاهكار ديگر ‏در ادامه داستان اين بازي زده است.‏
بازي نيمه جان 2 ادامه داستان دانشمند معروف و محبوب داستان اول بازي 'گوردن فريمن' ميباشد. او سعي ‏دارد تا بار ديگر براي نجات زمين از دست بيگانگان فضايي كه قصد تسخير زمين را دارند وارد عمل شود. ‏پس از گذشت ده سال از واقعه تپه سياه (‏Black Mesa‏) كه موضوع قسمت اول اين بازي بود، دكتر فريمن ‏از خوابي عميق باز مي گردد تا در قسمت دوم بازي طي چهارده مرحله مختلف به مبارزه با موجودات فضايي ‏بيگانه كه قسمت اعظمي از زمين را تسخير كرده اند بپردازد.‏
گرافيك زيبا، صحنه هاي جذاب و واقع گرايانه بازي شما را به دنيايي خواهد برد
كه آن را همچون زندگي عادي ‏خود حس خواهيد كرد و پا به پاي قهرمان داستان ماجراهاي مختلفي را پشت سر خواهيد گذاشت. در طي اين ‏داستان با پاي پياده، سوار بر ماشينهاي صحرايي، قايق موتوري و ... با انواع موجودات فضايي درگير شده و ‏از مناظر گرافيكي زيبا و هيجان آن لذت خواهيد برد بنابراين خود را آماده كنيد تا به دنيايي كاملا واقعي قدم ‏بگذاريد. ‏
يكي از نقاط قوت اين بازي امكان اجراي آن بر روي كامپيوترهاي ضعيف تر با كارتهاي گرافيكي پايين ‏‏(‏DirectX 7.0‎‏) علاوه بر امكان اجرا و استفاده از امكانات كامپيوترهاي قوي با كارت هاي گرافيكي پيشرفته ‏‏(‏DirectX 9.0‎‏) جهت به تصوير كشيدن مناظر سه بعدي خيره كننده از دنياي 'فريمن' مي باشد.‏
+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم تیر 1386ساعت 10:24  توسط جواد  | 

سربازان آینده

بار دیگر Ubi soft با ساخت بازی Ghost recon"" طوفانی در دنیای بازی های رایانه ای به پا کرد.
هر کسی با دیدن دموهای خیره کننده این بازی به کیفیت و جذابیت آن پی خواهد برد. محیط بازی با دقت هر چه تمامتر طراحی شده است و برای طراحی هر کدام از شخصیتها به طور میانگین از 20000 شکل و خط استفاده شده است
در طراحی دوربین از دید سوم شخص و اول شخص استفاده شده است. عمده ترین نوآوری در پیاده سازی سیستم "in tegrateol warfighter system" یا به اختصار "iws" دیده میشود با استفاده از این سیستم میتوانید همزمان چند نقطه از میدان نبرد در بازی را مشاهده نمایید, با این کار میتوانید به طور مثال کیفیت اجرای دستورات شما توسط افرادتان را مشاهده کنید.
در این بازی چندین روش برای جاسوسی از مواضع دشمن وجود دارد که یکی به وسیله ماهواره های جاسوسی انجام میپذیرد و راه دیگر فرستادن جنگده ها بر فراز مواضع دشمن میباشد. هوش مصنوعی بازی نیز از سطح بالایی برخوردار است همرزمانتان دارای هوش خوبی هستند و دستورات شما مانند دفاع یا تهاجم و یا پوشش آتش و... را به نحو احسنت انجام میدهند. در آخر میشود گفت "Ghost Recon Advanced Warfighter" با گرافیک فوق العاده خود بی شک یکی از عناوین برتر سال 2006 خواهد بود.

موضـــــــوع
گــرافــيــک
مـوسـيـقـي
سختي بازي
كنترل بازي
امـتـيـاز کـل


16.0
19.0
18.4
15.0
10.0
16.0

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم تیر 1386ساعت 10:19  توسط جواد  | 

مکث پینی دیگر

بازیهایی زیادی بر
اساس سبک بازی فراموش نشدنی "Max Payn" ساخته شده است ولی بدون شک بازی"El Matador" یکی از بهترین آنهاست. گیم پلی و روند داستانی خوب و روان بازی باعث شده است که بازیکن از لحظه شروع بازی دست از آن نکشد. ویکتور شخصیت اول بازی قابلیتهای زیادی دارد او در سازمان مبارزه با مواد مخدر عضو رده بالایی است و آموزشهای سختی دیده است از قابلیتهای خاص او به مواقعی اشاره کرد که مجبور میشوید در پشت دیوار و یا موانع دیگر سنگر بگیرید و بعد به طرف دشمن شلیک کنی اشاره کرد..
امروزه دیگر در هر بازی اکشن شاهد سلاحهای جدید و مدرن هستیم. بازی "El matador" نیز از این قاعده مستثنی نیست. اسلحه های متنوع و پر کاربردی در بازی وجود دارد
که در آن میان میتوان به انواع کلت ها و مسلسلها، اسلحه های پمپی، نارنجک و سلاحهای سرد(چاقو و تبر و...) اشاره کرد. از نکات خوب دیگر بازی وجود هوش مصنوعی نسبتا قابل قبول دشمنان و دوستان شما است. دشمنان شما برای نابود کردن شما نقشه و استراتژی خاصی در نظر میگیرند و سعی میکنند با تاکتیکهای گروهی شما را از پای در آورند همراهان شما نیز که در بعضی مراحل بازی به شما در رسیدن به هدفتان کمک میکنند، دارای هوش خوبی هستند.
بهترین قابلیت بازی صحنه آهسته است. بعد استفاده از این حالت میتوانید دشمنان خود را با یک حمله سریع نابود کنید افکتهای صوتی وتصویری در این حالت بسیار خوب ساخته شده اند، این امر نشان میدهد که طراحان بازی نخواسته اند که از این قسمت به سرعت بگذرند و برای آن وقت صرف کرده اند.
گرافیک بازی با آن که فوق العاده نیست اما میشود گفت که قابل قبول است. جزئیات مناظر طبیعی در بازی به خوبی دیده میشود. دوربین بازی هم خیلی روان است، در حقیقت بازیکن با دوربین مشکلی نخواهد داشت. موسیقی بازی هم با آن که در حد عالی نمیبشد ولی روی هم رفته بد هم نیست و میشود از این نکته صرف نظر کرد.
در نبود بازیهای در این سبک، طرفداران بازی"Max Payn" مطمئنا از بازی "El Matador" لذت خواهند برد.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم تیر 1386ساعت 10:11  توسط جواد  | 

Shadow of Angmar:The Lord of the rings Online

در اين پست در مورد بازي اي صحبت مي كنيم كه به طرفداران نقش آفريني آنلان توصيه مي كنيم مخصوصاً به كساني كه از بازي World of Warcraft  خسته شده اند و به دنبال بازي جديدي مي گردند و نام اين بازي  Shadow of Angmar:The Lord of the rings Online  است.                                

نگاه كلي:

هدر دادن سوژه نابي مانند ارباب حلقه ها كمترين تعريفي است كه مي توان از اين بازي كرد.

سبك: نقش آفريني آنلاين

سيستم: PC

سازنده:Turbine

ناشر: Midway/Turbine

توضيحات:

Word of Warcraft اين اولين نامي است كه پس از شنيدن كلمه نقش آفريني آنلاين به ذهن بازيكن ها مي رسد.همه مي دانند Wow ارباب اين سبك است و تا به حال هيچ بازي اي نتوانسته حتي تهديدي براي اين شاهكار Blizzard به حساب بيايد.اما در سال 2005 شركت Turbine اعلام كرد امتياز ساخت يك بازي آنلاين از روي داستان كتاب ارباب حلقه ها را خريده است. همين خبر باعث شد با توجه به قابليت ها و محبوبيت داستان علاقه مندان در انتظار يك بازي مهيج باشند.بالاخره در ابتداي ارديبهشت امسال نسخه كامل اين بازي روانه بازار شد و در همان روزهاي اول فروش عجيبي كرد.

داستان بازي مربوط به كتاب هاي هابيت و ارباب حلقه ها است.اما در بعضي موارد فراتر از آن هم مي رود.بر خلاف اكثر MMOG ها اين بازي داستان مشخصي دارد و شما در يك دنياي وسيع بدون هدف پرسه نمي زنيد.در عين حال روش دنبال كردن داستان كاملا در اختيار بازيكن قرار دارد. به طوري كه انجام Quest هاي(ماموريت) مختلف داستان بازي را كم كم پيش مي برد. نكته جالب اين كه در بعضي مراحل شما با شخصيت هاي واقعي كتاب از جمله چند تن از ياران حلقه ملاقات مي كنيد.

Shadow of Angmar در واقع قسمت اول يك سري پنج گانه است ودر آن فقط مناطق شمالي سرزمين ميانه قابل بازي كردن هستند. چهار بازي بعدي كه به صورت Expansion pack منتشر خواهد شد به ترتيب مناطق Rhovanion، Rohan ، Gondor و Mondor  را باز خواهند كرد.

اگر بخواهيم بر اساس جزئيات و Texture اشياء موجود در بازي، در مورد گرافيك نظر بدهيم، بدون شك آن را بهترين گرافيك در بازي هاي MMO خواهيم شناخت. اجسام فوق العاده كار شده اند Effect هاي آب اين بازي يكي از اين بهترين ها در چند وقت است. اما گرافيك ايراداتي هم دارد: در مقياس بزرگتر و در مورد Texture هاي به كار رفته در اجسام بزرگ، گرافيك چنگي به دل نمي زند و بعد از مدتي تكراري مي شود.ضمناً بايد در نظر گرفت كه دنياي lotro به مراتب كوچكتر از دنياي بازي اي چون Word of Warcraft است به طوري كه مي توان طول آن را در عرض 15 قيقه طي كرد در نتيجه كار تيم گرافيكي اين بازي بسيار ساده تر از كار تيم WoW بوده است.

صدا گذاري بازي خيلي خوب است.قطعات موسيقي عالي هستند و حس نوستالژيك فيلم ارباب حلقه ها را زنده مي كند در ضمن موسيقي كاملاً پويا است و بسته به موقعيت ريتم خود را عوض مي كند.صداي شخصيت ها هم قابل قبول است و كمتر شاهد شاهد يك ديالوگ هستيم. نكته بسيار جالبدر مورد موسيقي بازي وجود قسمتي است كه در آن مي توانيد سازي را انتخاب كرده و نواختن را بياموزيد. مثلاً مي توانيد در ساز فلوت ماهر شويد و در شهر يك كنسرت برگزار كنيد كه در آن بقيه بازيكنان هم شركت مي كنند. احتمالاً براي كنسرت بليت فروشي هم خواهيد كرد!

و اما Game play  بازي Shadow of Angmar فرمول جديدي را در بازي هاي آنلاين ارائه نمي كند. اما با همان سيستم Quest/Level up  بازيكن را راضي نگه مي دارد. Questها نيز اكثراً از نوع برو به X ، با y صحبت كن و Z را بكش هستند. اما به گونه اي طراحي شده اند مثل قطعات پازل داستان بازي را مي سازند.البته بعضي از ماموريت هاي نژاد هابيت بسيار جالب هستند مثلاً بايد سفارش غذاي افراد مختلف را بدون اين كه ديگر هابيت هاي گرسنه متوجه شوند به آنها برسانيد.

يكي از بزرگترين ايراد هاي lotro محدوديت در ساخت كاراكتر هاي مختلف است.فقط 4 نژاد براي انتخاب وجود دارند كه عبارتند از:انسان ها ، الف ها ، كوتوله ها و هابيت ها.كلاس هاي قابل انتخاب هم Burglar، Guardian ، Captain ، Champion ، Hunter ، Lore_Master و Minister هستند.

 

Burglar ها نقش Rogue در ديگر بازي هاي RPG را بازي مي كنند: دزدي،باز كردن قفل ها و مخفيانه حركت كردن از كارهايي است كه يك Burglar انجام مي دهد.

كلاس Champion در واقع همان Fighter است. كلاسي كه براي انجام بازي به صورت sole (تك نقره) پيشنهاد مي شود.

Hunter با استفاده از تير و كمان و تله هاي مرگبار دشمنان را از پاي در مي آورد.

Captain در رهبري گروه ماهرند و Guardian ها در استفاده از زره و سپر هاي سنگين.

با اينكه در بازي از جادو و Mona  خبري نيست. اما Minister و Lore _Master را مي توان نوعي Wizard  هاي اين بازي به شمار آوردبه طوري كه Minister ها در درمان و روحيه دادن به هم تيمي ها و Lore _Master ها در استفاده از قدرت طبيعت ماهرند.

هنگام ساخت يك كاراكتر مي توان از بين حرفه پيش فرض يكي را انتخاب كرد. هر حرفه شامل سه مهارت است. حرفه ها طوري طراحي شده اند كه شامل دو مهارت كامل كننده يكديگر هستند (مثل مزرعه و اشپزي) و سومي نياز به يك مهارت دارد. اين ترفند شركت Turbine به صورت غير مستقيم به بازي گروهي تاكيد مي كند.

يكي از مهمترين بخش هاي بازي MMO، قسمت PvP است. همانطور كه حتماً متوجه شده ايد در اين بازي فقط از نژاد هاي به اصطلاح خوب قابل انتخاب هستند و Orc ها و Goblin ها توسط هوش مصنوعي كنترل مي شوند به همين دليل نمي توان انتظار داشت كه مثل World of Warcraft دو جبهه دائماً در حال مبارزه باشند.

در نتيجه بخش PvP آن طور كه عادت كرده ايم نيست.وقتي كاراكتري Level 10 مي شود، مي تواند براي خود يك حيوان دست آموز انتخاب كند كه از ابتدا level 50  است. هرچند كه اين حيوان در مناطق محدودي مي تواند با حيوانات ديگر بازيكنان بازي مبارزه كند و حتي Quest  انجام دهد.

حذف سبك PvP رايج در بازي هاي آنلاين توسط Turbine تصميم عجيبي بود.اما شايد قضاوت در مورد اين انتخاب هنوز زود باشد. Game play اين بازي در حد متوسط رو به بالاست.اما معمولا بازي هاي آنلاين با Community خود شناخته مي شوند و تا به حال بازيكنان lotro از محيط بازي رضايت داشته اند .بايد صبر كرد و ديد آيا اين بازي مي تواند در دراز مدت طرفداران خود را حفظ كند يا نه.

در كل مي توان گفت  The Lord of the rings Online سعي كرده كه بازي آنلاين را از سايه WoW در بياورد و تا حدودي هم موفق شده است. بازي همه عناصر ماندگاري را در خود دارد و در اكثر سايت ها نمره 8 از 10 يا بالاتر گرفته است. در ضمن نبايد محدوديت سري ارباب حلقه ها را در بين بازيكنان فراموش كرد.  

با توجه به مطالب فوق انتخاب با شما مي باشد زيرا فقط ما اطلاعاتي در مورد اين بازي ها در اختيار شما قرار مي دهيم باشد كه دوباره به ما سر بزنيد.

 

به اميد ديدار دوباره شما

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:34  توسط جواد  | 

اکس باکس لايو چيست و زمان برای خريد کنسول

اول اینو باید بگم که...

 

الان اصلا موقع خوبی برای خریدن کنسول های اکس۳۶۰ یا پلی۳ نیست.درسته الان بهترین کنسول از نظر خیلی رسانه ها و سایت ها و...به خصوص گیم وان اعلام کرده اند اکس۳۶۰ بهترین کنسول است اما رییس سونی اعلام کرده که شرکت های بزرگ هنوز به سیستم قدرتمند و پیچیده ی سونی آشنایی ندارند و حتی کارشناسانی برای تحقیق برای این باور فرستاده اند پس الان کنسول های بالا رو نخرید آخه الان اکس۳۶۰ هست اما اگه ثابت بشه که پلی۳ بهتر از اکس۳۶۰ هست قیمت پلی۳ به شدت بالا میرود و شرکت ها به سوی این کنسول میروند و اکس۳۶۰ خیلی بد حساب میشه  و اگه این نظر رد شد قیمت پلی۳ پایین می آید و اکس باکس۳۶۰ قیمتش خیلی گرون تر میشود.اگه الان چیزی بخرید ریسک بزرگی کردید اما ممکن است ریسک شما بگیرد و حسابی سود کنید اما در غیر این صورت پولتان حرام میشود اما باید توجه داشته باشید که که اگر نخرید کنسول مورد نظر خیلی گران شود اما پیشنهاد میشود صبر کنید اما به انتخاب خودتان هست.

 

 

؟اکس باکس لایو چیست؟

 

این قابلیت برای اکس ۳۶۰ است برای بازی به صورت آنلاین که برتری زیادی به بازی های آنلاین پلی۳ دارد .ابتدا با خرید اکس۳۶۰ یک کارت بازی برای یک ماه به شما داده میشود و وقتی اتکان ساختید میتوانید دو نوع کارت با نام های گلد یا سیلور داشته باشید که امکانات گلد بیشتر است و فکر کنم به مدت یک سالست.خوشبختانه امکان اکس باکس لایو هم در ایران در دسترس میباشد.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:28  توسط جواد  | 

تاريخچه بازی اويل

 

با سلام خدمت دوستای خوبم بلاخره این مطلب رو هم آماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد

تاریخچه اویل کاری از سیمز47

ترس تمام شهر راکون سیتی را در بر خواهد گرفت...

مقدمه:

 امروزه بازی های ترسناک زیادی در دنیای بازی ها وجود دارد که همه به نوعی هیجان  و زیبایی خاص خودشو داره ولی بازی رو که سیمز47 امروز بهش می پردازه متفاوت ترین و پر طرفدار ترین سری از بازی های ترسناک است ، بله امروز در مورد داستان کلی این سری از بازی ها و همچنین تاریخچه آن صحبت می کنیم ،تاریخچه ای که بسیار شیرین است و خاطرات زیادی را زنده می کند.

داستان کلی سری بازی های اویل:

داستان این بازی را میتوان باز هم فضولی بشر بر روی گونه های موجودات دانست ،افرادی بسیار باهوش که  می توانند زندگی را برای مردم بهتر کنند فقط به خاطر منافع شخصی خود دست به آزمایشات خطرناکی می زنند که برای تمام موجودات بشر بسیار خطرناک است.

داستان از یکی از شهرهای آمریکا شروع می شه با نام راکون سیتی ،همه به خوبی و خوشی در این شهر زندگی می کردند تا گروهی با نام گروه آنبرلا ساختمانی را با نام خودشان بنا کرد ،ساختمان انبرلا در نگاه اول  جایی عالی برای تحقیقات بشر دوستانه بود و مردم راکون سیتی نیز از وجود همچین ساختمانی در شهر خود راضی بودند ولی آیا کارهای این ساختمان بشر دوستانه است ؟ باید بگوییم خیر دانشمندان زبده این ساختمان به جای درست کردن موارد و داروهایی که به انسان ها کمک کند در حال ساخت داروهایی بسیار خطرناک شدند ولی سوالی که در اینجا مطرح می شود چرا دولت آمریکا جلوی کارآنها را نمی گیرد؟

بقیه تاریخچه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:27  توسط جواد  | 

رمز سه بازی ايکس باکس۳۶۰ و رمز بازی برداران در جنگ۱ برای پی سی

 

 سلام دوستان گلم خوبید ، خدا رو شکر امروز رمز چند بازی ایکس باکس 360 رو می زارم با یه رمز درخواستی باری کامپیوتر امیدوارم راضی باشید. پس تا بعد خداحافظ.

 رمز بازی:F.E.A.R.

به عنوان اسم پروفایل خود F3ARDAY1 را بنویسید، با این کار همه مراحل باز می شود.(برای پلی استیشن3 نیز کار می کند)

رمز بازی:GUITAR HERO 2

نکته1:رمز ها را در منوی اصلی وارد کنید.

 نکته2:رمز ها رو از چپ به راست وارد کنید.

باز کردن همه صداها: B, Y, O, R, O, Y, R, Y, R, Y, R, Y, R, Y, R, Y.

بازکردن قسمت پرفورم: B, B, Y, B, B, O, B, B.

فعال کردن هایپراسپید: B, O, Y, O, B, O, Y, Y.

گیتار هوایی:Y, B, Y, O, Y, B.

سرمردمبه صورت عجیبی می شود: Y, O, B, B, B, O, Y.

مردم مثل میمون میشود:  O, Y, B, B, Y, O, B, B.

سرهای شعله ور: O, Y, Y, O, Y, Y, O, Y, Y, B, Y, Y, B, Y, Y.

رمز بازی:LOST PLANET

در وسط بازی استوپ را بزنید و سپس رمز های زیر را وارد کنید.

نکته1:این رمز ها فقط در قسمت آسان بازی و حالت سینگل پلیر کار می کند.

نکته2:رمز ها را از چپ به راست وارد کنید

نکته3: راست right=** چپ left=**down=پایین**up=بالا

تیر بینهایت:

RT, RB, Y, X, Right, Down, Left, LB, LT, RT, RB, Y, X, Right, Down, Left, LB, LT, RT, LT, LB, RB, Y, Left, Down, X, RB + LB.

جان بینهایت:

Down, Down, Down, Up, Y, Up, Y, Up, Y, Up, Up, Up, Down, X, Down, X, Down, X, Left, Y, Right, X, Left, Y, Right, X, RB + LB.

گرفتن500 انرژی گرمایی

Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, X, Y, RB + LB

رمز بازی Brothers In Arms EiB برای کامپیوتر

اول وارد بازی شو همه چیز رو درست کن از اوپشن ها  تا گرافیک بازی رو تنظیم کن چون شاید دیگه نتونی این کار رو بکنی بعدش بعدش از بازی خارج شو و در فولدر .\BrothersInArmsEiB\System folder فایل EiB.ini به وسیله نوت پد باز کنید و بعد تغییرات زیر رو انجام بدید. 

این فایل رو

[Engine.Console]
ConsoleKey=0

به

[Engine.Console]
ConsoleKey=192

تغییر بدید

و بعد سیوش کنید( نکته مهم بعد زا این کار وی فایل کلیک راست کرده properties و بعد از فایل اومده read-only رو تیک بزنید حالا وارد بای شوید و ~ را بزنید و سپس رمزهای زیر را وارد کنید

رمز بازی

نتیجه

god

ضد ضربه

fly

پرواز کردن

walk

راه  رفتن

allweapons

همه تفنگ ها

ghost

از در و دیوار رد شدن

allammo

تفنگ تون

invisible 1

نامرئی فعال

invisible 0

نامرئی غیر فعال

killall

کشتن همه چیز

loaded

گرفتن همه چیز

آزاد شدن همه مراحل:

به عنوان پروفایل 2ndsquad را وارد کنید همه مراحل بازی باز میشود

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:22  توسط جواد  | 

داستان بازی خدای جنگ ۱ و معرفی کراتوس

کراتوس و داستان سرنوشت او

سیمز47

مقدمه:

در این وب در کل اولین باری از که داره از کامپیوتر فاصله می گیره و به سمت پلی استیشن 2 می ره اینم فقط برای اینکه این شخصیت برترین شخصیت نسخه پی اس 2 است این کار رو کردم و با این کار می خوام شروع دوباره داشته باشیم.

سوال:

می خوام سوالاتی رو از شما بپرسم تا ببینید این شخصیت با تمام شخصیت های بازی که تا به امروز بازی کردید فرق داره:

آیا شخصیتی را می شناسید که خانواده خود را فقط برای اجرای یک دستور بکشد؟؟شخصیتی که به خانواده خود رحم نکند؟؟ وقتی او به دختر کوچک خود که خود او را به وجود آورده رحم نمی کند به چه کسی می تواند رحم کند؟چه کسی بدون دلیل منطقی همسر خود را می کشد؟آیا کسی را می شناسید به جنگ سرنوشتی برود که خودش آن را رغم زده باشد؟؟

او کسی نیست جز کراتوس خدای جنگ...

شروع داستان :

او درشهر اسپارتا(Sparta) به دنیا آمد. مادر او یک زنی  که از او هیچ اطلاعاتی نیست و پدر او زیوس (Zeus)  است . در دوران کودکی بسیار قوی و قدرتمند بود . از همین رو در دوران جوانی به یکی از کاپیتان های زبده در آمد و برای خود لشکری دست و پا کرد . بعد از این او ازدواج کرد و از این ازدواج یک دختر زیبا به وجود آمد.در یک روز، لشکر کراتوس به دست گروه Tracian barbarians می افتد .رئیس این گروه شخصی به نام آرس (خدای جنگ) است.او قدرتمندترین جنگ آور زمین است ولی او کراتوس را نمی کشد او به دست های کراتوس به وسیله زنجیر شمشیرهایی رو وصل می کنه که به آنها شمشیرهای آشفتگی می گویند و همچنین قدرتهای را نیز به عنوان خدای جنگ به او اطا می کند . کراتوس به خاطر این کار مطیع او می شود و به یکی از سربازان او تبدیل می شود.آرس همراه با کراتوس قدرت بیشتری گرفته بود و دست به جنایات و قتل های بیشتری زد.خانه کراتوس بعد از ازدواج در Athena بود و آرس بعد از اشغال سرزمین های کناریAthena قصد حمله به سرزمینAthena را گرفت . کراتوس بدون توجه به اینکه زن و بچه کوچک خود در این سرزمین زندگی می کنند دست به حمله به شهری زد که سالها در انجا زندگی می کرد و بیشتر مردم آنجا را می شناخت و او به دستور آرس حتی به زن و بچه خود نیز رحم نکرد و آنها را هم از سر راه خود کنار زد ولی بعد از این کار....

بعد از این کار پوست بدن کراتوس به رنگ سفید تبدیل شد و این به علت شرمساری او بود او به هیچ عنوان باور نمی کرد که زن و بچه خود را به دست خود به قتل رسانده باشد از این به بعد دراسپارتا محل تولد او به او روح اسپارتا گفتند و لغب او روح اسپارتا نام گرفت.

سیمز47

داستان اول(God of War)

بعد از این ماجرا کراتوس تصمیم می گیره به شهر یونان بره تا شاید خدایان کاری بتونن برای او انجام بدن خدایان گناهان او رو ببخشن و زن و بچه او رو زنده کنند.در طول سفر و در دریای آگیان (Aegean) او با خدای دریاها رو به رو می شه(Poseidon)و او به کراتوس دستور می ده که باید هایدرا (Hydra) رو نابود کنه. کراتوس عازم هایدرا میشود و در میان جنگ و تسخیر هایدرا ، زیوس(پدر کراتوس یکی از خدایان یونان) ظاهر میشه ، زیوس ماموریت نابود سازی هایدرا را از او می گیرد.و به او دستور نابود کردن و کشتن آرس (خدای جنگ) را می دهد. کراتوس هم چون همه این اتفاقات رو تقصیر آرس می دانست و از روی خشم این ماموریت را پذیرفت و علت دیگر این انتخاب این بود که شاید به قدرت و نیرو و جا و مکانی هم برسد.کراتوس بعد از اینکه از هایدرا خارج شد به سمت شهر آتن (Athena) می رود او برای نابود کردن خدای جنگ(آرس) به چندین وسیله نیاز دارد زیرا قدرت آرس بسیار زیاد است و اصلا او خدای این کار هاست. یکی از وسایلی که او برای نابود سازی آرس می خواهد جعبه پاندارا است.کراتوس برای به دست آوردن این جعبه از شهر آتن خارج شد و به سمت صحرای روحهای گمشده به راه افتاد.او از مقبره های قدیمی تیتان بالا رفت و پس از جنگ با ارواح مختلف جعبه پاندرا را به دست آورد.در همین موقع که کراتوس برای بدست آوردن جعبه خوشحال بود و به جعبه پاندرا نگاه می کرد.آرس یک ستون بزرگ معبد را به پایین و به سمت او هل داد.در همین لحظه  که کراتوس قصد جاخالی دادن ستون را داشت جعبه از دست او ول شد و به زمین افتاد .آرس به سمت کراتوس رفت که او را نابود کند ولی او(کراتوس) به وسیله یک تناب جادویی به زیر زمین فرار کرد ولی در آخر راه سر او به سنگی خورد و بیهوش شد.آرس زحمت دنبال کردن او را به خود نداد چون او جعبه پاندار را در دست داشت و با این جعبه قدرت او چندین برابر نیز می شد.آرس به خاطر نیرویش در زمانی که کراتوس بی هوش بود ، در ضمیر ناخود آگاه کراتوس باز زن و فرزندش را در جلوی چشمانش آورد. و به سمت خانواده او موجودات عجیبی را می فرستد . کراتوس از خانواده خود دفاع می کند تا به آنها آسیبی نرسد.ولی..قدرت آرس با استفاده ازا جعبه پاندرا بسیار زیاد شده بود طوری که باز دستور قتل همسر و فرزندان کراتوس را به او داد و کراتوس باز حتی در ضمیر ناخود آگاه خود نیز به آنان رحم نکرد. بعد از به هوش آمدن کراتوس او بسیار زیاد نیروی خود را ازدست داده بود و از نظر روحی نیز باز بسیار ضعیف شده بود.در همین موقع آرس تصمیم گرفت تا ضربه آخر را به کراتوس بزند و او را نابود کند ولی در این نبرد حساس کراتوس توانست به خاطر نفرت زیادی که از آرس داشت و عصبانیت زیاد و با استفاده از شمشیر خود آرس یعنی شمشیر خدایان(Sword of the Gods) آرس را از پای در آورد. شهر آتن از دست آرس حفظ شده بود. بعد از نابود کردن آرس او پیش خدایان رفت ولی خدایان گفتند که نمی توانند خانواده او را نجات دهند  . کراتوس بسیار ناراحت شد او همه چیز را از دست داده بود و راهی به جز خودکشی در جلوی خود نمی دید. او به امید پایان یافتن همه چیز خود را از بالای سخره ای به پایین پرت کرد و در آب فرو رفت . در همین تفاصیر خدایان تصمیم مهمی برای او گرفته بودند و به اراده آنان او از آب خارج می شود و آنها او را به عنوان خدای جنگ جدید معرفی می کنند. کراتوس خدای جنگ بودن را به مرگ ترجیح داد و به عنوان خدای جنگ بر تخت خدایی نشست.

داستان دوم یعنی (God of War II) چند وقت دیگر گذاشته می شود...

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:21  توسط جواد  | 

تاريخچه بازی جی تی ای

منبع >> www.sims47.sub.ir

تاریخچه بازی جی تی ای

مقدمه: بازی های کامپیوتری زیادی در دنیای بازی ها تولید شده اند اما این بار تاریخچه بازی را می نویسیم که در ذهن هر بازی باز خاطره ای در گوشه و کنار خود دارد امروز به بخشی از تاریخچه شیرین بازی جی تی ای می پردازیم

در سال 1998: Grand Theft Auto

این بازی دو بعدی بود ولی داستان جالبی داشت بازی از بالای صفحه مردی کوچکی را نمایش می داد که به گردش در خیابان ها ماشین سواری و  تیر اندازی و انجام ماموریت های مختلف می پرداخت :بازیی موفق و بی نظیر در نوع خود ... بازیی دو بعدی که در نگاه اول حالت یک بازی بیهوده را داشت ولی بعد از انجام چندین ساعت هرکسی را جذب خود می کرد. شخصا قبل از ورود این بازی هیچگاه چنین آزادی عمل وسیعی را در هیچ گونه بازیی مشاهده نکرده بودم و برای اولین بار بود که با چنین صحنه های جذاب و زیبایی روبرو می شدم. دزدی اتوموبیل ، گوش کردن به آهنگ های مختلف و متنوع ، انجام ماموریت های جذاب و گوناگون از بارزترین و مهم ترین ویژگی های این نسخه به شمار می آمد. خیلی از افراد که پی به وسعت این بازی نبرده بودند آرام آرام متوجه عظمت و زیبایی های حاکم بر این بازی شده و کارشناسان از آن به عنوان یک شاهکار یاد کردند. به همین دلیل کمپانی سازنده به فکر ساخن نسخه دوم و شاهکاری دیگر از این بازی افتاد . اما قبل از نسخه دوم ما شاهد یک اضافه شونده برای نسخه اول این بازی بودیم

در سال 1999: Grand Theft Auto: London 1969

این بار شاهد یک شاهکار نبودیم چون بازی در همان سبک بازی قبلی جی تی ای بود و چیز زیادی برای گفتن نداشت: یک اضافه شونده نه چندان موفق که به نسخه اول بازی ویژگی های چندان زیادی اضافه نمی کرد و مورد انتقاد بسیاری از طرفداران این بازی قرار گرفت. به غیر از افزوده شدن و ایجاد تغییراتی در منوی اصلی ، موزیک ها و اتوموبیل های موجود هیج ویژگی دیگری در آن به چشم نمی خورد و همین مساله موجب استقبال کم ، طرفداران از این بازی می شد. اما تنها نکته امیدوار کننده ورود نسخه دوم بازی ، شش ماه پس از انتشار این اضافه شونده بود

  در سال 1999:Grand Theft Auto 2

      این سری نیز  رد همان سال ولی با کمی تغییر برای بازی خورها  درست  شد: در اين سال همه بازیکنان کامپیوتر با نام جی تی ای آشنا شده و بی صبرانه در انتظار ورود نسخه دوم بودند. این موعد فرا رسید اما این بار هم انتظار طرفداران از این بازی برآورده نشد و مشکلات بسیار زیادی که در دوربین بازی به چشم می خورد انگیزه به پایان رساندن این بازی را در خیلی ها از بین برده و این بازی بسیاری از طرفداران خود را از دست داده بود. هرچند که به عقیده بعضی دیگر این بازی دارای تنوع های زیادی از قبیل تغییر نقشه ، افزوده شدن اتومبیل های جدید و موزیک های متنوع بود اما هیچگاه نتوانست موفقیت های نسخه اول خود را تکرار کند و همین مساله باعث شد تا شاهد تغییراتی بزرگ در جی تی ای و نسخه سوم این بازی باشیم

در سال2002 :Grand Theft Auto 3

 در این سال شاهد جزابترین بازی تاریخ بازی ها بودیم :زمانی حدود سه سال از ورود نسخه دوم بازی می گذشت که شاهد ورود یکی از وسیع و بزرگ ترین بازی های تاريخ بودیم. جی تی ای به یک بازی باور نکردنی و کاملا جذاب تبدیل شده   بود. محیط دو بعدی بازی به محیطی سه بعدی تبدیل شده و هیچگونه مشکلی در چرخش دوربین و کنترل شخصیت به چشم نمی خورد. اکنون جی تی ای دارای خط داستانی خاص به خود شده بود. چند شهر بزرگ و وسیع در بازی وجود داشت و گرافیک بی نظیری در بازی به چشم می خورد. چیزی که کمتر کسی فکر آنرا می کرد. علاوه بر آنکه توانایی گوش کردن به موزیک های موجود در بازی را داشتیم می توانستیم قطعه های مورد علاقه خود را نيز در بازی گوش داده و از زیبایی های حاکم بر بازی لذت ببریم. بعد از چندین ماه شایعات مبنی بر ورود نسخه بعدی بازی به گوش رسيد و سپس به صورت رسمی انتشار نسخه بعدي اعلام شد و همگان بی صبرانه در انتظار ورود این نسخه از بازی نشستند

 در سال 2003:Grand Theft Auto: Vice City

 باز هم جی تی ای و باز هم شاهکاري دیگر  نسخه ای که بیشتر حالت یک اضافه شونده برای نسخه قبل را داشت اما خود از ویژگی های منحصر به فرد بهره می برد. این نسخه از بازی نیز با ویژگی های بیشتر و جدیدتر از قبیل توانایی سوار شدن بر موتور و امکان خرید مکان های مختلفی از قبیل پیتزا فروشی ، بستنی فروش ، استودیوی فیلم سازی و... بار دیگر طرفداران خود را غافلگیر کرده و غرق در بازی کرده بود

 در سال2005Grand Theft Auto: San Andreas

بازی بی نظیری و زیبا که جز برترین بازی های سال 2005 شناخته شد داستان بازی در شهر سان آندریس  و شما شخصیت سی جی را کنترل می کنید بازی به قدری وسیع و دیدنی است که شما را غرق می کند در بازی کارایی های بسیاری اضافه شده استاز جمله این کارها سوار شدن بر دوچرخه و انجام مراحل بسیار طولانی و زیبا است هر قسمت از شهر افراد با قیافه های خاص خود را دارد بازی پر است از ماشین های مختلف و شما قدرت تغییر قدرت مشاین ها ، خرید اسلحه ، خالکوپی ، خرید لباس، خرید پیتزا و بسیاری از کارها که حتی در تصور یک بازی خور نیز نبود نیز در اختیار شما قرار گرفت بازی از سه شهر بسیار بزرگ تشکیل شده بود که هر قسمت از وسعتی بسیار زیاد برخوردار بود .. شما می توانستید برای خود خانه های مختلف در جای جای شهر بخرید و حال کنید

اضافات دیگری نیز برای پلی2 به بازار آمد که آنها تنها نسخه های الهاقی بازی بودند

 موفق و پیروز باشید خدانگهدار

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:19  توسط جواد  | 

مقايسه بازی دويل می کرای۳ و بازی اونیموشا۳ برای کامپیوتر

سلام امروز قسمت جدید سایت رو که به مقایسه دو بازی هم سبک می پردازیم رو راه اندازی می کنیم با مقایسه دو بازی هم سبک که حتی از یک شرکت سازنده هم هستند..در ضمن لطفا علیرضا جون طبق قانون کار اگه مطلبی رو از هر وبی بر می داری منبعشم بنویس آخه اینطوری همه فکر می کنن تمام مطالب ما کپیه؟؟؟

 منبع سیمز47>>www.sims47.sub.ir

شروع:امروز قصد داریم دو بازی هم سبک و از یک شرکت رو مقایسه کنیم نام شرکت کپکام یکی از برترین شرکت های بازی سازی است که بیشتر با بازی هایی همچون اویل و تپه خاموش در این مطرح هست امروز می خواهیم دو بازی دیگر از شرکت بزرگ کپکام را با هم مقایسه کنیم یعنی بازی ONIMUSHA 3 و بازیDevil May Cry 3: Special Edition  که هر دو در سبک ادونچر هستند و هم شمشیری ، در این ما با هم 10 فاکتور را بررسی و به هر فاکتور برای هر بازی 10 امتیاز می دهیم در آخر با جمع امتیازات بازی برتر در بین این دو بازی مشخص می شود.

نکته: نکته جالب در قسمت جدید اینه که با یه تیر دونشونو زدید یعنی هم نقد دو تا بازی رو خوندید هم تفاوتاشونو می فهمید.

فاکتورهای تفاوت در این دو بازی:1. داستان بازی ها 2. هوش مصنوعی دشمنان 3. گیم پلی بازی 4.غول های بازی 5. محل ها و مکان های بازی  6.شخصیت های بازی و دشمنان  7. اکشن های بازی  8. سلاح های بازی  9. گرافیک بازی 10. صداگذاری بازی

 

1.داستان بازیها:

ONIMUSHA 3: یکی از فاکتورهای مثبت این بازی داستان فوق العاده بازی است ، در بازی انیموشا برترین کارایی داستان بازی است، داستانی صریح روشن ، شفاف و بدون حاشیه... داستانی که شما رو به اعماق تاریخ می بره ..داستان بازی انیموشا بدین شرح هست:یک سامورایی ژاپنی برای نابود کردن دشمن دیرینه مردم دست به کار شده است او از موانع سخت عبور می کند و به پیش قول آخر می رسد در اینجا نا گهان ماده سیاه رنگ همه جا را فرا می گیرد... در جایی دیگر در 5000 سال بعد در فرانسه این بار یک پلیس از گوشی خود کمک دوستانش را می شنود و وقتی که به پیش دوستانش می رسد چیز هایی رو که می بینه باور نمی کنه موجوداتی عجیب در حال جنگ با پلیس هستند . در همین حین که رد حال جنگ با دشمنان هست باز هم ماده سیاه رنگ درو اون رو می گیره و او هم به جایی عجیب می ره. بعد از اینکه سامورایی  به خودش می یاد خود رو در سال2004 و در فرانسه  می بینه و اون مرد پلیس نیز خود را در پنج هزار سال قبل در ژاپن می بینه .. بله رئیس شرور ژاپنی قد بر هم زدن دنیای کنونی را دارد و شما  در بعضی موارد در نقس سامورایی و در بعضی موارد در نقس مرد فرانسوی به جنگ با دشمنان عجیب و غریب که واقعا متفاوت هستند می پردازید.

Special Edition: Devil May Cry 3  :داستان این بازی را نمی توان با بازی انیموشا مقایسه کرد داستان بازی جالب و دیدنی هست ولی در مقایسه بازی بازی انیموشا یک رمان حماسی کوچک است در مقابل شاهنامه فردوسی !!!!! از این نظر باید گفت بازی انیموشا دست دویل می کرای را از پشت بسته ولی باز هم به داستان این بازی هم می پردازیم: داستان از مغازه شما شروع می شود گروهی از دشمنان دانته که از طرف برادرش Arkham آمده اند در مغازه هستند آنها قصد دارند تا با دانته بجنگند و هم اینکه دانته را به مبارزه با آرخام دعوت کنند. اما این بار انگار دانته ریاد جوش می زنه ؟؟ چون که بعد از اینکه مبارزه در مغازه تموم می شه و اون به بیرون می یاد ساختمون می یاد پایین و از این به بعد دانته به برج شیطان می رود و ماجرای اصلی شروع می شود. . در Introی بخش ویرجیل با این ماجرا روبرو می شویم که ویرجیل برای بدست آوردن قدرت های پدرشان (که شیطان کاملی با نام Sparda بود بر خلاف دو برادر که نیمه انسان و نیمه شیطان هستند) در کتابخانه ای بدنبال راه باز کردن دروازه ی دنیای شیاطین به دنیای انسان هاست که آرخام به نزد او می آید و به او می گوید که می تواند به او کمک کند و از اینجا به بعد است که دو برادر در مقابل هم می ایستند چون برای بازکردن دروازه دنیای شیاطین نیاز به هر دو نیمه طلسم هایی است که مادر دو برادر به آن دو داده و هر کدام یک نیمه را دارند ولی ویرجیل نیاز به هردو نیمه دارد. زیبایی داستان در جایی است که تقریبا تمام شخصیت به اندازه دیگری در روایت داستان سهیم هستند و البته این بدلیل کم بودن تعداد شخصیت هاست می کند. 

 امتیاز داستان بازی ONIMUSHA3

10/10

امتیاز داستان بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

7/10

هنوز در مورد بازی ها قضاوت نکنید تا تحش بخوندی خیی چیزا رو میشه

 

2.هوش مصنوعی دشمنان:

ONIMUSHA 3: دشمنان در بازی هوش فراوانی ندارند ولی در نوع خود عالی هستند . در بعضی موارد جاخالی می دهند و دفاع می کنند و در بعضی دشمنان که قابلیت هایی دارند غیب می شوند و به مکانی دیگر می روند. ولی در کل اگر بخواهیم  با بازی دویل می کرای مقایسه کنیم باید آنها را خیلی ابله بدانیم ولی از خیلی از بازی ها هوش مصنوعی بالاتری دارند.

Special Edition: Devil May Cry 3  :هوش مصنوعی دشمنان واقعا عالی هست به هوا می پرند و در پشت شما فرود می آیند شما را محاصره  می کنند و به شما فشار می آورند این فرآیند ادامه دارد تا اینکه مشا را از پای در بیاورند .در بعضی موارد شما می بینید اگر در جای خود لحظه ای ثابت بایستید ناکار می شوید ولی در بازی اوشیما این حالت زیاد محسوس نمی باشد. ولی باز هم بعضی از دشمنان نیز انگار فاقد هوش درست و حسابی در بازی هستند

 امتیاز هوش مصنوعی  بازی ONIMUSHA3

7/10

امتیاز هوش مصنوعی بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

9/10

 

3.گیم پلی بازی: گیم پلی به دوقسمت تقسیم می شه:1.دوربین بازی 2.حالت کلی کنترلی بازی که 3 نمره حالت دوربین داره و 7 نمره حالت کلی کنترلی بازی

ONIMUSHA 3:

1.دوربین:دوربین در بازی به هیچ عنوان در دست شما نیست . در بعضی موارد حتی شما گیج می شوید ... باید بدترین چیز در این بازی را دوربین بازی دانست گاهی که شما در حال جنگ هستید دوربین شما معلوم نیست کجا را نشان می دهد؟؟ از این رو رد بعضی موارد اعصاب شما خورد خواهد شد.

امتیاز دوربین از سه نمره:

0/3

2.کنترل کلی بازی: بازی کنترل خوبی دارد و یک دکمه مخصوص به ضربه ویژه نیز در دل کنترل گذاشته شده است ولی مشکل الی این  است که بر خلاف بازی دویل می کرای هیچ پرش و یا جای خالی وجود ندارد ولی یک نکته مثبت نیز هست و آن هم دفاع در بازی است  که در بسیاری از جاها به درد شما و یار شما خواهد بود ... دفاعی که در بازی دویل می کرای از آن خبری نیست؟؟؟

امتیاز کنترل کلی:

5/7

Special Edition: Devil May Cry 3  :

1.دوربین: دوربین بازی نصبت به بازی اونیموشا جالب تر و بهتر عمل می کند ولی باز هم مشکلاتی دارد طوری که باز هم شما را در طول بازی گیج خواهد کرد ولی اگر بخواهیم مقایسه بکنیم این بازی دوربین بهتر و عالی تری نسبت به بازی اونیموشا دارد.

امتیاز دوربین از سه نمره:

1.5/3

2. کنترل کلی بازی: کنترل بازی بی نقص عالی و هیجان انگیز هست . باید سازندگان بازی را تحسین کرد که کنترل به این نرمی را درست کردند و تا کنیک های جنگی با این کنترل زیبا تر هم هست در کنترل بازی علاوه بر پرش ، قدرت شلیک تیر و همچنین قدرت حرکت و مانور سریع نیز گذاشته شده است که خیلی عالی است ولی همان طور که گفتم نبود دفاع در بازی یکی از مشکلات بسیار کوچک در کنترل بازی به حساب می  آید.

امتیاز کنترل کلی:

6.5/7

 

حالا به صورت کلی:

امتیاز گیم پلی بازی ONIMUSHA3

5/10

امتیاز گیم پلی بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

8/10

 

4.غولهای بازی

1. از نظر تنوع و هوش 5 امتیاز

2. از نظر قدرت و خون  5 امتیاز

ONIMUSHA 3:

1. تنوع در غول های بازی موج می زند و همه غول ها هم به نظر من به موقع در سر راه شما قرار می گیرند ، غول های عالی عمل می کنند و باید گفت متنوع ترین قول ها یک بازی به این سبک را شاهد هستید. همه چیز منطقی و عالی است.قول ها از هوش فوق العاده بالایی برخوردار هستند. در مواردی بعضی از آنها شما را گیج خواهند کرد و در مواردی جایی برای فکر کردن برای شما باقی نمی گذارند.

امتیاز تنوع و هوش:

4.5/5

2. باید گفت سخت ترین قول های یک باز در این بازی جای گرفته شده اند و از این نظر از بازی های هم سبک خود نه تنها چیزی کم ندارند بلکه برتر و عالی تر نیز ساخته شده اند . وقتی که از همان اول با قول رباطی بازی رو به رو می شوید به حرف من پی خواهید برد  ولی مشکلی که در قول های بازی وجود دارد این است که خونی در زیر مشخص نمی کند که تا چه مقدار دیگری به قول بزنیم تا بفهیم کی قول دیگر کارش تمام است؟؟

قدرت و خون:

4.5/5

Special Edition: Devil May Cry 3  :

1.تنوع قول های بازی دویل می کرای نیز عالی و قابل تحسین است از هر نظر تنوع در قول ها بر تر و عالی تر از بازی اونیموشا هست و باید گفت کار عالی سازندگان در این بازی عالی است ولی در بعضی موارد باید به باهوش بودن غول ها شک کرد البته این مطب را باید با بازی اونیموشا را مقایسه کنیم اگر غیر این بود هوش مصنوعی قول ها نیز بالا بود ولی در مقایسه با این بازی باید گفت از هوش کمتری برخوردار هستند

امتیاز تنوع و هوش:

4/5

2.از نکات مثبت بازی درج خون قول ها در زیر صفحه است چیزی که بازی همچون اونیموشا آن را به سختی احساس می کرد ولی در مورد قدرت ، قدرت غول ها زیاد است ولی باز هم باید گفت که بازی اونیموشا غول هایی به مراتب قوی تر و با هوش تر دارد ولی  ول های این بازی نیز به مراتب قوی هستند.

قدرت و خون:

4.5/5

 

به صورت کلی:

امتیاز غول های بازی ONIMUSHA3

9/10

امتیاز غول های بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

8.5/10

 

5.محل ها و مکان های بازی:

ONIMUSHA 3:

تنوع و زیبایی مکان ها در این بای موج می زند بیشتر بازی در روز است ولی در روزهای بارانی و همچنین ، برفی و هم چنین شب نیز در بعضی مراحل بازی به این حالت است. بازیدر مکانهای مختلف هم در پاریس و هم در ژاپن انجام می شود و فوقالعادگی چشم گیری دارد ... محیط بازی از سرزمین های پهناور، جنگل های سرسبز، حرکت در روی یخ ها، مناطق بارانی و حتی از آن جالب تر حرکت بر روی برج ایفل یاد کرد.

Special Edition: Devil May Cry 3  :

نباید محیط بازی اونیموشا را با محیط این بازی مقایسه کرد ولی باید گفت از نظر محیطی بازی اونیموشا واقعا برتر است ولی باید گفت حالت بازی دویل می کرای حالتی است که باید توام با ترس هم باشد  ولی در کل بازی اونیموشا از این ظنر واقعا برتر است.. محیطهای بازی گوناگونی عالی دارند ولی باز هم به پای اونیموشا نخواهند رسید.

امتیاز مکان ها و محل ها بازی ONIMUSHA3

9/10

امتیاز مکان ها و محل ها بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

8/10

 

6.شخصیت ها و دشمنان: 

ONIMUSHA 3:

در بازی علاوه بر دوشخصیت سامیسکه و ژاک چند شخصیت اصلی وجود دارند یکی از آنها هانری پسر فرد فرانسوی(ژاک) است و دیگری زنی است که نامزد ژاک است در این بازی زن به همراه بچه در پیش سامورایی (سامیوسکه)  قرار دارند زیرا   آنها در سال 2004 هستند و ژاک در پنج هزار سال قبل در ژاپن قرار دارد در بازی در بعضی موارد شما به زیبایی حتی کنترل آن زن را نیز در دست می گیرید و با تفنگ دشمنانتان را لت و پار می کنید .دشمنان بازی نیز متنوع و زیاد هستند  و در هر کارکتر شما دشمنان متفاوتی را خواهید دید .. دشمنان شما از موجودات بزرگ و عجیب تا پرندگان تشکیل شده اند...

Special Edition: Devil May Cry 3  :

در بازی شخصیت اصلی زیاد نیست علاوه بر دانته و برادرش آرخام  شخص مهم دیگری به جز قول ها وجود ندارد ولی دشمنان بازی واقعا متفاوت و عالی هستند ولی همه و همه شیطان هستند و باز هم باید گفت تنوع شخصیتی در بازی اونیموشا بسیار بالاتر و برتر است. ولی شخصیت اول بازی یعنی دانته حالت عالی دارد که وقتی خود را به جای او می گذارید می فهمید شخصیت زیبایی را در حال بازی کردن هستید.

امتیاز شخصیت ها و دشمنان بازی ONIMUSHA3

8/10

امتیاز شخصیت ها و دشمنان بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

7/10

 

7.اکشن های بازی

ONIMUSHA 3:

اگر بخواهیم اکشن های بازی را با اکشن های دویل می کرای مقایسه کنیم باید بکنیم این بازی از نظر نبردی و جزابیت های آن رد حد و اندازه های دویل می کرای نیست البته روند اکشنی خوبی دارد ولی در قیاس و مقایسه نمی توان مقایسه کرد واین به خاطر همان مشکلات است ، مشکلاتی از قبیل نداشت پرش و همچنین این که به هیچ عنوان قدرت جاخالی در بازی وجود ندارد؟ 

Special Edition: Devil May Cry 3  :

نماد یک بازی اکشن فوق العاده عالی و زیبا را می توان دویل می کرای نامید که هم می توانید از شمشیر و هم از تفنگ خود استفاده کنید . باید جزابیت اکشن ها را در بالاتری سطح خود دانست و این قابل تقدیر و تحسین است.. هر چه از اکشن بازی بگوییم کم گفتیم و در مقایسه با اونیموشا از همه لحاظ برتر و عالی تر است

امتیاز اکشن بازی ONIMUSHA3

7/10

امتیاز  اکشن بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

9.5/10

 

8.سلاح های بازی:

ONIMUSHA 3:

سلاح های بازی متنوع و خوب هستند و کاربرد های متفاوتی در هر دو شخصیت اصلی دارند کاربرد و نوع متفاوتی دارند. مثلا در شخصیت سامیوسکه اسلحه ها بیشتر شمشیری و محکم هست ولی در ژاک بیشتر کش شان است مثل شلاق و یا شمشیر های کشسان. در بازی شما قدرت افزایش دادن ضرب اسلحه های خود را به وسیله گرفتن جادوها دارید و این مسئله بسیار منطقی  و عالی گذاشته شده است. در این بازی نیز سلاح مخفی وجود دارد که با رفتن به سرزمین تارکی می توانید آنها را نیز بگیرید.

Special Edition: Devil May Cry 3  :

در این بازی بعد از کستن بعضی از غولهای قوی قولها تبدیل به سلاح شما میشوند و این مسئله خیلی جالب هست در بازی و در وسط و مسیر بازی نیز می توانید تفنگ های جدید را بر دارید .. سلاح های مخفی نیز در بازی وجود دارد که با کامل کردن کالکشن ها می توانید به آنها دست پیدا کنید.این بازی نیز از نظر سلاح کامل و بی نقص است.

امتیاز سلاح ها بازی ONIMUSHA3

8/10

امتیاز سلاح ها بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

9/10

 

9.گرافیک بازی

ONIMUSHA 3:

گرافیک بازی ،گرافیک واقعا خوبی نیست ، البته نسبت به بازی هایی که در همون سال ساخته شده اند خوب هست ولی باز هم اشکالات زیادی در بازی وجود دارد . مثل حالت کارتونی بازی، نداشتن و نبود سایه در بازی،نورپردازی بسیار مسخره در بازی و مشکلات بسیار زیادی که در گرافیک بازی موج می زند و نمی توان به همین راحتی ها از آن گذشت ، بسیاری از وسایل موجود در بازی نقاشی هست و هیچ بعد و فیزیکی ندارد و بسیاری از مشکلات گرافیکی که در بازی وجود دارد.

Special Edition: Devil May Cry 3  :

گرافیک بازی دویل می کرای نیز بسیار بد تعبیه شده است ، گرافیک صورت دشمنان  ، وجود نداشتن سایه و نورپردازی درست و حسابی در بازی و بسیار بسیار مشکلات دیگری که در بازی موج می زند و نمی توان به همین سادگی از آنها گذشت ولی در کل و نسبت به بازی اونیموشا گرافیک بهتر و برتر درست شده است.

امتیاز گرافیک بازی ONIMUSHA3

5.5/10

امتیاز گرافیک بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

7/10

10.صداگذاری

1.صدای کلی بازی5 نمره

2. آهنگ های بازی5 نمره

ONIMUSHA 3:

1.صدای کلی:صداگذاری بازی در این بازی بسیار بد است... صدای ضرباتی که به در و دیوار اثابت می کند اصلا درست نشده است یعنی صدایی به وجود نمی آورد صدای اثابت شمشیر به بدن  هر موجودی چه قول و با هر پوششی که باشد یک صدا است ، صدا گذاری از این بدتر نمی شود و واقعا دست مریزاد به این صدا گذاری!!!!!!

امتیاز صدا کلی:

2/5

2.آهنگ:چند آهنگ کلی در طول بازی وجود دارد آهنگ مناسب وزیبا هستند ولی باز هم نسبت به خود و زمان ساخت بازی آهنگ های خوبی وجود دارد ...آهنگ ها در هیچ وقت تغییری نخواهند کرد این بدین معناست که وقتی مثلا در حال راه رفتن در یک منطقه بدون دشمن هستید آهنگ بازی هیچ تفاوتی با حالت جنگ و اکشن نمی کند.

امتیاز آهنگ:

3/5

Special Edition: Devil May Cry 3  :

1.صدا کلی: صدا گذاری کلی خوب هست ، ضربات وارده و صدای شلیک در اصابت به مکانهای مختلف صدای خاص خود را دارد .صدای دیالوگ ها نیز خوب و روان هست ولی باز هم مشکلاتی در صدای بای وجود دارد وقتی شما  در بعضی موارد موجود در بازی ضربه وارد می کنید صدایی را نمی شنوید که این هم زا نقاط ضعف محسوب می شود.

امتیاز صدا کلی:

4/5

2.آهنگ: یکی از برترین و بهترین نقاط بازی صدای آهنگ ها در  بازی است ، صدای آهنگ ها فوق العاده است و یکی از بهتین قسمت های بازی را می سازد، واقعا یکی از برترین بای ها از ظنر آهنگ را پیش رو دارید ... آهنگ در موقعی که دشمنان نزدیک می شوند تند می شود و تحریک آمیز و این بسیار زیبا است در مکان هایی که دشمنی نیست ، صدای آرام و روانی در مسیر وجود دارد ، در کل آهنگ بازی یکی از عالی ترین و برترین نقاط بازی است

امتیاز صداگذاری بازی ONIMUSHA3

5/10

امتیاز صداگذاری بازی Special Edition: Devil May Cry 3 

9/10

 

امتیاز کلی:

ONIMUSHA3 امتیاز از 10 نمره

داستان بازی:10

هوش مصنوعی:7

گیم پلی:5

غولهای بازی:9

محلها و مکان های بازی:9

شخصیتها و دشمنان:8

اکشن های بازی:7

سلاح های بازی:8

گرافیک بازی:5.5

صداگذاری:5

امتیاز کلی بازی:7.35

رتبه به صورت کلی:بازی خوب با داستان ،غولها و محل های عالی

 

Special Edition: Devil May Cry 3 امتیاز از10

داستان بازی:7

هوش مصنوعی:9

گیم پلی:8

غولهای بازی:8.5

محلها و مکان های بازی:8

شخصیتها و دشمنان:7

اکشن های بازی:9.5

سلاح های بازی:9

گرافیک بازی:7

صداگذاری:9

امتیاز کلی بازی: 8.2

رتبه به صورت کلی:بازی عالی با اکشن و موسیقی عالی 

برنده این مبارزه   Special Edition: Devil May

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:17  توسط جواد  | 

گریه شیطان

طرفداران بازیهای سبک اکشن دیوانه وار
باید سری بازیهای Devil May Cry را بازی کرده باشند. این بازی توسط کمپانی Capcom طراحی شده است. دو نسخه اول بازی به دلیل سبک جدید و گیم پلی سریع بسیار موفق ظاهر شدند، با آنکه نسخه دوم نسبت به نسخه اول بازی دارای مشکلات فراوانی بود باز به فروش خوبی دست یافت. دستمایه اصلی داستان بر پایه کتاب کمدی الهی دانته است. از همین رو نام شخصیت اول بازی را دانته گذاشتند(که در بازی بسیار شوخ طبع میباشد و دائم در حال گفتن دیالوگهای طنز است). با عرضه بازی به بازار این شخصیت جزو چند کاراکتر محبوب دنیای بازی گشت. نسخه سوم بازی نیز در سال 2004 برای PS2 طراحی گشت و وارد بازار شد. در این نسخه نیز مانند نسخه اول مراحل بازی در برج شیطان روی میدهد. به جرات میتوان گفت داستان بازی بسیار عالی است به ندرت بازی در این سبک دیده ایم که دارای داستانی محکم و جالب باشد معمولا بازیهای این سبک بروی گیم پلی تمرکز بیشتری مینمایند.
گرافیک بازی آنچنان جالب نیست اما قابل تحمل است در
نسخه PC برخی اشکلات نسخه PS2 حل گشته است با این حال زیاد تفاوتی حس نمی کنید. بهترین نکته گرافیکی بازی گستردگی و وسعت مراحل بازی است صورت و چهره کاراکترها در بازی فاجعه میباشد و به غیر از دانته باقی شخصیتها به خوبی طراحی نشده اند این نکته در طراحی دشمنان به صورت واضحی نمایان است. کنترل دوربین بازی بسیار تاسف برانگیز است که البته بعد از مدتی بازی به آن عادت خواهید کرد. موسیقی بازی در حد فوق العاده ای ظاهر گشته است در نسخه های پیش نیز موسیقی خوبی در بازی دیده بودیم در زمان جنگ با دشمنان موسیقی تند میشود و با ریتم خود هیجان زیادی به بازیکن تزریق میکند و در زمانهای دیگر مثلا وقتی دانته در محیط به گردش میپردازد موسیقی بازی مرموز و آرام میشود به گونه ای که حس ترس و غافلگیری را در بازیکن القا میکند. در کل باید گفت موسیقی بازی از بهترین موسیقی های تاریخ بازی سازی است.
و بالاخره باید بپردازیم به مهمترین قسمت بازیهای سبک اکشن دیوانه وار یعنی گیم پلی بازی،
در این قسمت Capcom خوب ظاهر گشته است، در کل برای دانته 4 نوع سبک مبارزه در نظر گرفته شده که با پیشرفت در بازی و ارتقا توان جنگی دانته، به 6 نوع میرسد. در این نسخه امکان کنترل و بازی کردن با شخصیت ویرجیل نیز مهیا شده است که اگر بازی را با او انجام دهید نیز سبکهای مختلفی در دسترس خواهید داشت. کمبوهای(Combo) زیادی در بازی وجود دارد و حرکات رزمی شخصیت بسیار جالب و مهیج میباشد. مبارزه با Boss های بازی بسیار لذت بخش است و شاید نمونه های آن را در هیچ جایی ندیده باشیم. معماهای زیادی در بازی وجود ندارد و اگر هم به معمایی برخوردید نگران نباشید چون زمان زیادی برای حل آن صرف نخواهید کرد. کنترل شخصیتها در PC تقریبا افتضاح است که البته مشکل با نصب یک گیم پد رفع میگردد. هوش مصنوعی دشمنان نیز در حد متوسطی قرار دارد که این امر بستگی به درجه سختی بازی دارد هر چه درجه سختی بازی بالاتر باشد هوش مصنوعی دشمنان نیز بالاتر میرود.
Devil may Cry به عنوان بهترین بازی سبک خود توانسته طرافداران زیادی پیدا کند و مطمئنا باید منتظر نسخه های بعدی بازی باشیم. به کسانی که بازی را تمام کرده اند پیشنهاد میکنیم یک بار دیگر بازی را با درجه سختی بالاتری امتحان کنند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:15  توسط جواد  | 

نقد و بررسی بازیS.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

 

منبع سیمز47

 

گرافیک(فیزیک و بعد):8

صداگذاری(موسیقی  و صداگذاری):9

گیم پلی(وسعت، کنترل و هوش مصنوعی چندین فاکتور دیگر):8

داستان(سبک و حالت کلی بازی):7

جذابیت(هیجانی که به شما دست می دهد) :8

در کل:8

شروع: بشر امروز نمی خواهد بفهمد اشتباهات کوچیک باعث بروز مشکلاتی می شه که دیگه خارج از کنترله و عاقبتشه همینی می شه که در این بازی تجربه خواهید کرد

مقدمه: برمی گردیم به چندین سال قبل و درهمون سال ها  بشر باز هم ضرر ساز شده است طی یک اشتباه یکی از نیروگاه های بزرگ بشریت نابود شده است و چندنی و چند کشور در آتش فرو رفته است ، بیش از چندین میلیون نفر در زیر آتش به خاکستر تبدیل شده اند.و رادیو اکتیو باعث به وجود آمدن جهش های ژنتیکی شده است و موجودات عجیبی به وجود آمده اند. ی

داستان:در سال1986  باز هم بی دقتی یکی از مسئولان نیروگاه  چرنوبیل واقع در روسیه کار دست جهان می دهد.بله به خاطر یک بی دقتی ساده انفجاری در نیروگاه به وجود می یاد ولی انفجار در نیروگاه هسته ای مسئله ای ساده نیست . همون طور که شما می دانید نیروگاه هسته ای باید در کنار و یا نزدیک دریا ویا محلی که در آنجا سدی باشد ساخته می شود علت آن این است که باید همیشه خنک باشد و با کمی گرم شدن آن امکان انفجار وجود دارد. ولی یک انفجار شاید حتی کوچک هم باعث ویرانی های زیادی خواهد شد . بله بعد از آن انفجار تمام نیروگاه منفجر می شود و بعد از انفجار نیروگاه شماره 4 شدت آتش زیادتر شده و به نیروگاه های دیگر می رسد و ویرانی های بسیاری را به وجود می آورد شدت انفجار به قدری زیاد بود که رادیو اکتیو در وسعت زیادی حتی تا سوئد پخش شد .بعد از این اتفاق میلیون ها انسان بی گناه نابود شدند. ولی این داستان اصلی بازی نیست در اصل اکنون سال 2010 هست و فرض گرفته شده شش سال پیش فاجعه جرنوبیل به وقوع پیوسته و اکنون بعد از شش سال و کم شدن قدرت رادیو اکتیو منظقه گروهی به منطقه آمدند تا بررسی هایی را انجام بدهند اما سوالی مطرح میشود شما چه هستید و چه ماموریتی دارید؟

منبع سیمز47

شما که هستید در چه محلی هستیدو چه ماموریتی دارید؟

  این محل همان محلی است که همه جا را ابر های رادیو اکتیوی گرفته گروه های زیادی در دور شما در محلی فرضی به نام زون(the zone) هستیدمحل جمع شده اند تا از خروج افراد رادیو اکتیوی به بیرون جلوگیری کنند هیچ کس تاب ورود به این دنیای خطرناک را ندارد ولی گروهی نترس و از جان گذشته به نام استالکر وجود دارند که وارد  این دنیا می شوند اما این گروه نیز بیشتر برای جیب خود دست به کار شده اند در موقعیتی که هیچ کس جرات ورود به منطقه زون را ندارد این گروه فرصت را غنمیت دانسته تا وارد این منطقه شده تا هم به دانشمندان و هم به دلالان کمک کنند. ماموریت گروه استالکر همین است و شما هم یکی از اعضای این گروه هستید

منبع سیمز47 

گیم پلی بازی:وقتی صحبت از گیم پلی بازی می شود چیز قابل توجه وسعت است ، وسعت به حد عالی است(در جلوتر به وسعت بازی نیز پرداخته می شود) . شما در نقش یکی از اعضای گروهی مستقل به چرنوبیل آمده اید تا ماموریت های مختلفی را پشت سر بگذارید  گیم پلی بازی در دست شما است شماحق گشت گذار و انتخاب و انجام ماموریت های مختلفی را دارید. نباید بازی را با بازی هایی مانند فیر و یا دوم مقایسه کرد این بازی سبکی جدید را در نوع خود به وجود آورده که واقعا زیبا است

وسعت بازی:

 باید وسعت بازی را 300 کیلومتر دانست یعنی بزرگترین وسعت یک بازی در سبکSci-Fi First-Person Shooter(در مورد سبک بازی جلوتر بحث می شود)

است این بازی واقعا وسیع است  و دیدنی است  در دنیای بازی شما می تونید ماشین های سوخته شده ، حیوانات مختلف و حتی گروه های دیگه رو در این وسعت به کرار ببینید گروه هایی که در بعضی موارد به شما ماموریت هایی را هم می دهند و یا در بعضی از شما کمک می خواهند که کمک کردن یا نکردن به شما بستگی دارد ولی بعد از اون اگه به آنها کمک کنید با شما دوست می شوند در غیر این صورت دیگه اون طرفا نرید. بازی از لحاظ گوناگونی محیط بی نظیر است گوشه ای از این دنیا چر خ و فلک های شوخته ای می بینید(یک پارک نابود شده) در قسمتی دیگر شواهد از آثار قدیمی می بینید( یک موزه نابود شده) و در هر جا قسمت ها و محیط هایی بسیار متنوع و زیبا

محل هایی که باعث کم شدن خون شما می شود

منبع سیمز47

 

حالت گردابی: این حالت حالتی است که در اکثر محل های بیابانی وجود دارد

 

منبع سیمز47

 

  حالت آتشین:در این حالت در قسمت های نزدیک ماشین های سوخته و داخل بعضی ساختمان ها است

 

منبع سیمز47

 

حالت برگ میوه ها: که در اکثر محل های تاریک دیده خواهد شد

 

منبع سیمز47

 

حالت الکتریسیته: که  در بعضی مکان ها مخصوصا نزدیک ویرانه های خانه ها دیده میشود

 

شما از همه نظر خواهید ترسید؟؟

بازی هیچ وقت به شما امان لحظه ای  آرامش را نمی دهد چه از نظر موسیقی و چه از نظر موجودات ، سازندگان بازی همه چیز را بر علیه شما قرار دادند تا شما را در ترسی بیندازند که تا ساعت ها شما را مشغول خود کند. ترس چه از نظر موسیقی و صدا گذاری و چه از نظر موجودات همیشه و همه جا همراه شما خواهد بود از صدای ناله هایی که در طول مسیر شماهست تا سورپرایز هایی که دشمنان و موجودات برای شما به وجود می آورند  .. اگر واقعا حوصله بازی ترسناک را ندارید از خیر بازی بگذرید

منبع سیمز47

دشمنان با هوش هستند چون روزی برای خود آدمی بودند؟؟

دشمنان شما اول باید بگم علاوه بر  افراد تغییر ژنتیک یافته ، گروه های دیگر نیز هستند و همچنین سر بازانی که شما را یک پرسه زن و یک خراب کار حساب می کنند چون کار شما خلاف قانون است، اول از افراد رادیو اکتیو شروع می کنیم این افراد قبلا آدمی بودند و الان فقط از نظر ژنتیکی تغییر کردند آنها هم زندگی می کنند ولی این بار برای زندگی هر چیزی را می خورند چه گوشت تن یک سرباز باشه یا گوشت خام یک حیوان یا گوشت یکی از اعضای استالکر این بار با افراد باهوش طرف هستید که شاید از پشت سر شما سر در بیارندو شما رو قافل گیر کنند، سر با زان و افراد گرو های دیگر هم باهوش و زیرک هستند(اگر می خوایهد گروه هایی که در بازی استالکر هستند رو بشناشید در پستی دیگر بعدا براتون می زارم )؟

سبک بازی چیه بلاخره؟؟

شاید نشه سبک خاصی برای بازی در نظر گرفتن شاید وظیفه ای بیشتر به بازی بخوره  و اصلا 70 درصد اینطوریه ولی بعضی جهاتش شاید به تیر اندازی اول شخص بخوره ولی نه اون تیر اندازی اول شخص مثل دوم که همیشه طوی یه محل بسته هستید

سلاح ها:

تنوع و گوناگونی سلاح ها فوق العادست از هر نوع سلاحی که در فکر دارید وجود دارد در ضمن شما می توانید سلاح خود را ارتقا دهید و پیشرفته تر کنید

منبع سیمز47

گرافیک بازی

گرافیک بازی در نوع خود خوب است ولی معایبی هم دارد از چشمگیر ترین این معایب می توان به در گیر ها اشاره کرد طرز خون پاشیدن دشمنان واقعا ناشیانه است مثلا با مسلسل و یا با کلت فرق چندانی ندارد که در اصل و واقعیت  همچین چیزی نیست...گرافیک از نظر نور پردازی عالی کار کرده و یکی از نکات مثبت است .. آسمان بازی هم در بعضی موارد از ابرهای رادیواکتیوی با رنگ های گوناگون و رد بعضی مواقع صاف است البته آسمان واقعا زیبا طراحی شده  است ، بازی از لحاظ کاراکتر ها نسبت به بازی هایی مانند فیر و پری کمی کم دقتی دارد ولی از بعضی لحاظ از آنها هم سر تر است مثلا زا لحاظ بعد بازی که از دور می توانید ساختمان ها و یا ماشین های سوخته را ببینید در بغل خیابان ماشینی سوخته که واقعا از لحاظ آتش بسیار خوب روش کار شده و عالی است

صدا گذاری

نقطه تحریکی برای ادامه و یا از دست کشیدن بازی استالکر همین صدا گذاری است اگر از بازی های ترسناک خوشتان نمی آید از همان دموی اول از باز خارج شده و دیگر از ادامه دادن این بازی صرف نظر می کنید ولی در صورتی که بازی های این سک را دوست داشته باشید یکی از بهترین صدا گذاری های این سبک را شاهد خواهید بود به عنوان مثال صدای شلیک گلوله ها واقعا عالی است و یا صدای موسیقی بازی هم بی نظیر است در مواقعی آرام است و رد صورتی که دشمنی باشد تند تر و اکشنی تر می شود و در بعضی موارد ترسناک و ترسناک تر است

منبع سیمز47

بازی پایان دارد نترسید؟

بعضی ها می خوان بدونن آیا بازی به این وسعت پایانی هم دارد که باید بگوییم بازی پایان دارد ولی نه یک پایان بازی چندین پایان دارد که به نوع رفتن شما بستگی دارد گفتن پایان های بازی از جزابیت بازی کردن شما خواهد کاست پس از گفتن این مبحث بیش تر از خود داری می کنیم

اینم گروه های بازی

برای اطلاع از هر عکس روی عکس چند ثانیه مکس کنید

دانشمنداناستالکر های تبدیل شده به زامبیاستالکرگروه مونولیسنظامی ها

گروه مر سیگروه آزادی خواهگروه دیوتیگروه باندیت

اینم برخی از دشمنان

برای اطلاع از هر عکس روی عکس چند ثانیه مکس کنید

اسنورک هاپولترگیستمشو های تغییر ژنتیک یافته

فلش هاسگ های تغییر ژنتیک یافتهگراز های تغییر ژنتیک یافتهانسان های تغییر ژنتیک یافته

سیستم بازی برای شما:

 حداقل:پنتیوم 4، رم 256،گرافیک128،و ویندوز اکس پی

متوسط:پنتیوم 4، رم512، گرافیک256 ، ویندوز اکس پی

خوب: پنیوم 4، رم 1 گیگ، گرافیک 256 البته از نوع 7900 ، ویندوز اکس پی

عالی: رم2 گیگ،گرافیک 512 از نوع 8800، ویندوز اکس پی

اینتم از نوع انگلیشیش

حداقل سیستم مورد نیاز :

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
10 GB available hard drive space
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

متوسط سیستم برای بازی :

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB available hard drive space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

سیستم پیشنهادی برای بهترین کیفیت در بازی :

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
2 GB RAM
10 GB available hard drive space
512 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse
 

حالت کلی:

نوع بازی: شوتر اول شخص و وظیفه ای

حداقل سنم برای بازی کردن:17 سال (اگر زیر این سن داری بازی نکن)؟؟

نوشته توسط: سیمز47

سطح بازی: متوسط رو به سخت

تعداد سی دی :پنج سی دی 

حرف آخر: اگر از بازی های سبک فیر، دوم  و در کل بازی های ترسناک خوشتان می آید و سن لازم هم بازی بازی کردن این بازی دارید این بازی را بهتون پیشنهاد می کنم در غیر این صورت اصلا تهیه نکنید چون بهتون حال نمی ده

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:14  توسط جواد  | 

عکس هايی از بازی God Of War II

 

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:11  توسط جواد  | 

Shadow of Angmar:The Lord of the rings Online

در اين پست در مورد بازي اي صحبت مي كنيم كه به طرفداران نقش آفريني آنلان توصيه مي كنيم مخصوصاً به كساني كه از بازي World of Warcraft  خسته شده اند و به دنبال بازي جديدي مي گردند و نام اين بازي  Shadow of Angmar:The Lord of the rings Online  است.                                

نگاه كلي:

هدر دادن سوژه نابي مانند ارباب حلقه ها كمترين تعريفي است كه مي توان از اين بازي كرد.

سبك: نقش آفريني آنلاين

سيستم: PC

سازنده:Turbine

ناشر: Midway/Turbine

توضيحات:

Word of Warcraft اين اولين نامي است كه پس از شنيدن كلمه نقش آفريني آنلاين به ذهن بازيكن ها مي رسد.همه مي دانند Wow ارباب اين سبك است و تا به حال هيچ بازي اي نتوانسته حتي تهديدي براي اين شاهكار Blizzard به حساب بيايد.اما در سال 2005 شركت Turbine اعلام كرد امتياز ساخت يك بازي آنلاين از روي داستان كتاب ارباب حلقه ها را خريده است. همين خبر باعث شد با توجه به قابليت ها و محبوبيت داستان علاقه مندان در انتظار يك بازي مهيج باشند.بالاخره در ابتداي ارديبهشت امسال نسخه كامل اين بازي روانه بازار شد و در همان روزهاي اول فروش عجيبي كرد.

داستان بازي مربوط به كتاب هاي هابيت و ارباب حلقه ها است.اما در بعضي موارد فراتر از آن هم مي رود.بر خلاف اكثر MMOG ها اين بازي داستان مشخصي دارد و شما در يك دنياي وسيع بدون هدف پرسه نمي زنيد.در عين حال روش دنبال كردن داستان كاملا در اختيار بازيكن قرار دارد. به طوري كه انجام Quest هاي(ماموريت) مختلف داستان بازي را كم كم پيش مي برد. نكته جالب اين كه در بعضي مراحل شما با شخصيت هاي واقعي كتاب از جمله چند تن از ياران حلقه ملاقات مي كنيد.

Shadow of Angmar در واقع قسمت اول يك سري پنج گانه است ودر آن فقط مناطق شمالي سرزمين ميانه قابل بازي كردن هستند. چهار بازي بعدي كه به صورت Expansion pack منتشر خواهد شد به ترتيب مناطق Rhovanion، Rohan ، Gondor و Mondor  را باز خواهند كرد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 17:6  توسط جواد  | 

معرفی لاراکرفت،تاریخچه بازی تام رایدر،نقدو بررسی بازی تام رایدر لگند

 www.sims47.sub.ir

آغاز:

جنگ های تن به تن ، گذر از معبر های غیر قابل گذر. حل معماهای بسیار مشکل و عجیب که کار هر کسی  نیست. و حرکت روی در و دیوار ها . در گیر شدن با قولها ، عبور از مکان های بسیار زیبا، رفتن به محل هایی که تا به حال هیچ کس در دنیا توان وارد شدن به آن مکان را نداشته است.خوب همه اینها کار چه شخصیتی است حتما بعد از خواندن این مطالب می گویید یه مرد قوی هیکل گونده، که خیلی هم با هوشه. مثلا شاید بگید پرنس ایرانیه ؟؟؟؟ خوب باید بگم پرنسم که نیست پس کیه یه شخصیت محبوب بین گیمر ها بله لارا کرفت شخصیت اول تمام سری بازی های تام رایدر که امروز می خوام در موردش صحبت کنیم اونم خیلی دقیق....

مقدمه:

 اگر بخواهیم درآغاز صحبتی کرده باشیم بهترینش  اینه که می شه گفت تنها شخصیت بازی لارا است که با یک اسم و یک کارایی ثابت دارد ولی قیافه هایی متغییر دارد این مسئله تا اندازه ای متفاوت و نوآوری را می رساند ولی باید گفت شخصیت اصلی یک بازی باید با یک قیافه ثابت ظاهر شود و دگرگون شدن آن واقعا مسخره است.پس از این رو اول ما با بیوگرافی نسخه اورجینال لارا  کار می کنیم و با تقلبی کاری نداریم.(منظور از نسخه اورجینال لاراکرفتی که از همون اول تا6 نسخه همراه بازی بود)

خصوصیات کلی:

 

نام 

لارا كرافت(Lara Croft)

نام پدر

Lord Richard Croft

نام مادر

  Amelia Croft 

رفتن به مدرسه

3 سالگی

جنسيت

زن

مليت

انگليسي

تاريخ تولد

14 فوريه 1968 

محل تولد

ويمبلدون، لندن

قد

ا متر و 52 سانتی متر

وزن

52 كيلوگرم

گروه خوني

AB-

رنگ مو

خرمايي

رنگ چشم

قهوه اي

 

1.داستان کلی زندگی (بیوگرافی):

 

 کلیک کنید بزرگشو ببینید

عکس بالا عکس اصلی لارا کرفت

1-1لارا کرفت اورجینال

 

در 14 فیبری 1968 دختر کوچکی درلندن و در خانواده کرفت(Croft)  به دنیا می آید، این خانواده تشکیل شده بود از:خانم  Amelia Croft و آقای Lord Richard Croft . لارا از سن3 تا11 سالگی به مدرسه شبانه روزی می رود و در آنجا تحصیل خود را ادامه می دهد.دوری از پدر مادر در دوران اوج یک بچه به پدر و مادر خود به او چز های بسیار زیادی را می آموزد. لارا در طول تحصیل بسیار درس خوان و کوشا بود و همیشه نمرات عالی(A)  را می گیرد.در طول تحصیل همه معمان ومسئولان مدرسه به هوش سر شار او رسیده بودندو او را واقعا باهوش می دانستند.در سن 16 سالگی لارا به مدرسه گوردانستون(Gordonstoun) رد اسکاتلند می رود تا در آنجا علاوه بر ادامه تحصیل سخره نوردی را نیز یاد بگیرد. او به این مدرسه می رود و باز هم از هوش فوقالعاده خود استفاده می کند و انقدر در رشته سخره نوردی مهارت پیدا یم کند که از طرف مدرسه به مسابقاتی که بین تمام مدرسه ها برگذار می شود فرستاده  می شود او در مسابقات باز مقام اول را می گیرد و 2 سالی  ورزش سخره نوردی را حرفه ای تر و با پول هایی که پدرش برایش می فرستد و گرفتن یک استاد با نام Von Croy به او حرفه ای ترین فن های سخره نوردی را یاد می دهند و لارا به عنوان حرفه ای ترین سخره نوردان دنیا معرفی می شود. درسن18 سالگی پدر و مادر لارا تصمیم می گیرند به علت هوش سر شاز لارا و را به کلاس ماهی گیری بفرستند ،کلاس ماهی گیری که رد سوئیس بر گذار می شود. او به سوئیس می رود و پیش عمه خود علاوه بر اینکه ماهی گیری را به صورت حرفه ای در آنجا یاد می گیرد در سوئیس سخره های زیادی را فتح می کند. او بعد به هیمالیا می رود و دو هفته به تنهایی به فتح قله های مرتفع هیمالیا می پردازد. لارا به علت اینکه از بچگی در تنهایی به سر می برد به تنهایی عادت کرده بود و عقیده او بر این بود که:« تا وقتی من می تونم زنده بمونم که تنها سفر کنم » و اینو برای خودش یک باور کرده بود. لارا در حقیقت با اینکه به هر کجا سفر می کرد ولی هرگز خوشحال نبود.او چند سالی به ماجراجویی در کشور ها و کوه های دنیا پرداخت در حقیقت او بسیار آزاد بود و همه کار را دست خودش  می دانست. خانواده لارا از اینکه زندگی او  رو به این شکل رقم زده بودند ناراحت بودندو خود را مقصر می دانستند آنها هم می خواستند دخترشان مثل سایر بچه های دیگر در پیش خودشان باشند.وقتی که پدر و مادر لارا در انگلستان بودند او در اسپانیا مشغول جهانگردی و گشت  و گذار خود بود.

لارا به علت اینکه بسار زیاد درطبیعت ر فت و آمد داشت به طبیعت تاریخ علافه مند شد او تحقیقات خود را در مورد تاریخ آغاز کرد و عزم کشف معبر ها و حل معماهای سخت را کرد. او از این طریق می تونست پول خودشم در بیاره او می تونست با به دست آوردن وسایل قیمتی و قدیمی. او یک باستان شناس شده بود و به زدگی خود ادامه داد شما زا اینجا به بعد دیگه لارا رو می شناسید.

 

1-2 سازنده بازی تام رایدر (لاراکرفت):

  سري بازي هاي Tomb Raider براي اولين بار در سال 1996 براي PC ، PlayStation و Sega Saturn منتشر شد و براي نخستين بار شخصيت «لارا كرافت» (Lara Croft) كه يك باستان شناس بود و در پي يافتن بناهاي تاريخي به هر جايي سر مي كشيد پديدار شد. لارا تقريبا از اولين شخصيت هاي مونث در بازي هاي كامپيوتري محسوب مي شود كه داراي قابليت هاي بسيار جالب و بي نظيري است كه گاها از لحاظ ميزان مقاومت و سرسختي از بسياري شخصيت هاي مذكر پيشي مي گيرد! بد نيست بدانيد كه كمپاني Core Design بازي را ساخته است و چندي بعد توسط شركت Eidos خريداري شد و بازي با نام اين شركت وارد بازار شد. خالق شخصيت لارا كرافت آقاي «توبي گارد» (Toby Gard) از كمپاني Core Design مي باشند كه با شخصيت پردازي بسيار قوي توانست نام و شركت خود را مطرح كند.

 

1-3تاریخچه بازی:

. در سال 1996 كمپاني بزرگ انگليسي Eidos خبر از ساخت بازی با عنوان تام رایدر کرد. ساخت این بازی بر عهده Core Desing و انتشار آن بر عهده Eidos بود. شخصیت اول بازی دختری به نام لارا بود. او بیشتر وقت خود را مشغول گردش در معبد ها و حل معماهای آن بود. این بازی در آن سال توجه همگان را به خود جلب کرد تا جایی که در نظر سنجی آن سال برای انتخاب بهترین بازی سال ۹۶ همگان به این بازی رای دادند. در سال بعد دومین نسخه از بازی منتشر شد که دچار تغییرات فراوان بود. در سال ۹۸ سومین نسخه از بازی محبوب تام راید عرضه شد.

اینم قیافه های لاراکرفت در طول عمر بازی

عکس بالای که به عکس سری بازی ها می پردازد

 

 لارا دیگر یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای بازی های کامپیوتری بود.نسخه سوم بازی تام رایدر شباهتی به نسخه های قبلی نداشت سومین نسخه حتی نتوانسته بود اصالت خود را حفظ کند به این معنا که ماموریت ها در جنگل های استوایی و شهرها به وقوع می پیوست به طوری که اصالت بازی حکم می کرد بازی در مقبره های پر رمز راز بگذرد.سال ۹۹ با ابهامی بزرگ برای بازی باز ها آغاز شد و بالاخره معلوم نشد که قهرمان بازی ر نسخه ۴ مرده است یا زنده؟!!!.نسخه پنجم بازی فقط از یک نظر توانست همه گان را خوشحال کند و آن این بود که لارا کرافت قهرمان بازی زنده است. اما پایان خوشی نداشت زیرا بسیاری از هواداران را نا امید کرد. بازی از هیچ نظر قوی نبود و از بسیاری جهات صفات منفی رو به خود نسبت می داد. تام رایدر رو به فراموشی و شکست بود که شماره ۶ عرضه شد متاسفانه این شماره بقیه هواداران باقی مانده رو نیز فراری داد.بازی مات و مبهوت ‌نداشتن داستان مناسب و از همه بدتر کنترل افتضاح بازی که حتی بسیاری جرات نکردند این شماره رو امتحان کنند. تام رایدر همچون یک بکسر شکست خورده روی زمین افتاده بود و هواداران که به نوعی نقش داور را ایفا میکردند شمارش معکوس را آغاز کردند با هر شماره اخبار جدیدتری از بازی منتشر می شد. نهایتا هنگامی که هواداران می خواستند شکست تام رایدر رو برای همیشه اعلام کنند نسخه جدید بازی به نام افسانه عرضه شد و توانست بار دیگر خود را به همگان ثابت کند و ثابت کند لیاقت این همه افتخار را دارد به طوری که چندی پس از عرضه نسخه ۷ لارا کرافت به عنوان موفق ترین شخصیت دنیای بازی های کامپیوتری نام خود را در کتاب رکوردهای جشنواره گینس ثبت کرد.

 

2. نقد و بررسی نسخه 7 بازی:

 

سازنده Crystal Dynamics
ناشر Eidos Interactive
سبک بازی ماجراجویی،اکشن،فکری
پلتفورم PCوPS2 | PSP | XBOX | X360 | GC | DS |  
 
8.4
خوب
 
گیم پلی  
  9 
گرافیک  
  8 
صداگذاری  
  9 
سبک  
  8 
جذابیت  
  8 
   
سطح بازی: متوسط 
درجه سنی: +12
زمان یادگیری: حدود یک ساعت 

نقاط قوت: داستان عالی،صداگذاری خوب ، معماهای زیبا

نقاط ضعف:
عوض شدن قیافه شخصیت اول بازی، مشکلاتی که در گرافیک بازی مشاهده شد

 

 کلیک کنید بزرگشو ببینید

قیافه جدید در پایین و بالا

کلیک کنید بزرگشو ببینید

 

2-1مقدمه:

 

علاقه مندان به اين سري بازي ها بعد از مدت ها انتظار توانستند آخرين نسخه از اين بازي را با نام Legend تجربه كنند تا ياد خاطرات شيرين گذشته دوباره تكرار شود.

همان طور كه اطلاع داريد اين مجموعه بازي ها به انظمام نسخه ي آخر داراي 7 شماره مي باشد، چيزي كه اين هفت شماره را به يك ديگر متصل كرده است ارتباط محكم داستاني مي باشد، به نحوي كه هر نسخه به لحاظ داستاني با نسخه هاي قبلي كاملا همخواني دارد و بدين شكل نيست كه ماهيت اصلي داستان در يك نسخه به دست فراموشي سپرده شود. اين شماره از بازي خط داستاني پرقدرت نسخه هاي پيشين را حفظ كرده به طوري كه گاها به نسخه هاي قبل هم نيم نگاهي انداخته مي شود.

2-2داستان بازی:

 

داستان شماره هفتم بازی به نوعی ابتدا کودکی لارا را بیان میکند شما در ابتدای بازی دموی را مشاهده می کنید که لارا در آن به همراه مادر خود در حال سفر به بولیوی به همراه یک هواپیما است.لارا که به همراه مادر خود پا به این سفر شوم گذاشته است به طرز عجیبی یک دروازه نامرئی رو فعال میکند. این دروازه با فعال شدن خود باعث ناپدید شدن مادر لارا میشود و هنگامی که لارا قصد نجات مادر خود را دارد کلید دروازه شکسته و به قطعاتی بزرگ و کوچک تبدیل می شود. اکنون لارا به دنبال قطعات کلید است تا بتواند با کنار هم قرار دادن آن ها بار دیگر مادر خود را ببیند.  داستان اين نسخه با فلش بكي از نسخه هاي پيشين آغاز مي شود آن جايي كه لاراي 9 ساله به همراه مادرش درون هواپيما قرار دارند، و هواپيما در اثر اتفاقات عجيب دچار صانحه مي شود و سقوط مي كند در اين بين تنها لارا زنده مي ماند و بقيه ي خدمه ي هواپيما به همراه مادر لارا كشته مي شوند.

 

2-3محیط(گرافیک):

مي رسيم به خصوصيات اين نسخه از بازي كه همانند سري گذشته مهيج و زيبا كار شده است، گرافيك بازي طبق معمول بازي هاي Eidos در حد متوسطي كار شده است، بدن لارا چندان با دقت طراحي نشده است و در حد انتظار جزييات خوبي را شاهد نيستيم، دست ها، پاها و بالا تنه به يك شكل طراحي شده و گويا لارا يك اسباب بازي پلاستيكي است!  در عوض طراحی ها بسیار خوب صورت گرفته است و صورت لار واقعا شبیه انسان است بر خلاف شماره های قبلی که شبیه صورت های کارتونی بود. بازی پر است از نکات ریز و درشت به طور مثال هنگامی که شما با کلت لارا شلیک میکنید دودی ناشی از شلیک شدن گلوله از سر لوله تفنگ او خارج میشود.طراحي محيط ها در حد انتظار نيست و خيلي ساده و بعضا سطحي كار شده است. در عوض جلوه هاي گرافيكي آب بسيار زيبا و چشم گير است و واقعا احساس مي كنيد در آب هستيد!

2-4دوربین:

كنترل دوربين نسبتا خوب است ولي شخصیت لارا را بسيار دور نشان مي دهد و مقدار زوم آن روي شخصيت پايين است دركل دوربين بازي باعث رنجش شما نمي شود و دست شما را در نبرد ها و درگيري ها باز مي گذارد، نبود يك نشان گر دائمي بعضا باعث سردرگمي هايي در تير اندازي مي شود و شما بعد از شروع تير اندازي نشانه گر را ميبينيد كه بر روي دشمن قفل مي كند، اين موضوع كمي دردسر ساز است به نحوي كه اگر تعداد دشمنان زياد شود نشانه گر نمي تواند تمامي دشمنان را در آن واحد پوشش دهد.

2-5روند مراحل:

روند مراحل فوق العاده جذاب و مهيج است، به طوري كه انواع مراحل جذاب در بازي گنجانده شده است شما در بعضي مواقع با معماهاي پيچيده و معقول روبرو مي شويد كه حل كردن آن كار چندان سختي نيست، علاوه بر آن شما با مراحل رانندگي هم مواجه خواهيد شد كه البته به لحاظ كنترل بسيار ضعيف كار شده است. ميزان توانايي هاي لارا نسبت به نسخه هاي پيشين بسيار بيشتر شده است و انواع حركات پرشي را همراه با حركات آهسته تجربه خواهيد كرد.

2-6زیاده روی :

 بعد از مدتي كه توانايي هاي لارا را ديديد به ياد شخصيت شاهزاده ي ايراني مي افتيد، شايد برخي از حركات لارا از روي شاهزاده الگو برداري شده است!! البته اين ميزان توانايي كمي بحث برانگيز است چه طور ممكن است دختر ظريفي همچون لارا با 52 كيلوگرم وزن سنگ چند صد كيلوگرمي را تكان دهد؟! حتی قويترين مردان جهان هم حاضر نيستند دست به همچنين حركتي بزنند!

 

2-7 فیزیک بازی:

 

استفاده از فيزيك اين امكان را به طراحان داده تا تاثير محيطي را هم به بازي اظافه كنند اگر لارا به داخل آب برود بدنش خيس مي شود و قطرات آب تا مدتي از سر و رويش ميچكد.فیزیک بازی در جاهای دیگری نیز مشخص است  و هر شی ء در بازی قابل تخریب است.

2-8 صداگذاری:

 صداگذاري اين نسخه در حد متوسطي قرار دارد ولی صداهای شلیک و صدای موجود در طبیعت در حد متعادل طبیعی است. صداي لارا را در اين نسخه خانم «كلي هاوس» (Keeley Hawes) انجام داده اند، اين در حالي است كه صداي لارا را در نسخه ي اول «شلي بلوند» (Shelley Blond) در نسخه ي دوم و سوم «جوديس گيبونس» (Judith Gibbons) و در نسخه ي چهارم، پنجم و ششم «جونل اليوت» (Jonell Elliot) انجام داده بودند.

2-9 مدل های مختلف:

مدل واقعي لارا در سري هاي قبلي خانم آنجلينا جولي بود كه به طرز شگفت انگيزي در اين نسخه مدل تعويض شده است و به جاي آنجلينا از خانم «كاريما ادبايب» (Karima Adebibe)  بیست ساله استفاده شده است، هنوز دليل اين كار اعلام نشده ولي هنوز هم چهره ي لارا بيشتر شبيه خانم آنجلينا جولي است تا كاريما! مراحل بازي در كشور هايي همچون: بليوي، پرو، ژاپن، غنا، قزاقستان، انگلستان، نپال (كوه هيماليا) انجام مي شود كه تا حدودي سعي شده معماري ساختمان ها در هر كشور رعايت شود. موسيقي اين سري بازي ها كاري است از يك گروه آلماني با نام Die ؤrzte و گروه ايرلندي U2 كه واقعا موزيك هاي زيبايي را ساخته اند.

کلیک کنید بزرگشو ببینید

عکس بالا نشون می ده هر کی می یاد جای لارا خودشو جا می زنه البته دومی از سمت راست کارش درسته!!!!

2-10 نتیجه:

بازی تام رایدر لگند بازی فوق العادی است ولی  بعضی از افراد فقط بایز های جلو رفتنی را می پسندند پس این بازی به آنها پیش نهاد نمی شود این بازی برای افرادی که هم بازی اکشن و هم فکری را دوست دارند پیشنهاد می شود.موفق باشید .اين بازي در قالب 7 سي دي یا يك dvd عرضه شده است .

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:18  توسط جواد  | 

GEAR OF WAR ON XBOX360 & PS3 & PC

آخرین خبر از E3

اینجا میدان جنگ است...(البته همیشه اینطوری بوده!)

از همه سو صدای تیر اندازی می آید...

صدای دشمنان و تفنگها اتاق شما را پر کرده است...

دستکشها را به دست کنید...

                               GEARS OF WAR  می آید!!!

                                                                                                

برو بچ خفن PC باز بریزین تو گیمنتها که بازی خروخفی خوره ی آنها به بازار می آید.!!!

طرفداران کنسول هم بشینن پای X360 که بتونن آن لاین بازی کنن.

اگر با این بازی آشنایی ندارید همه ی زندگیتان بر باد رفته است!!!

- take cover take cover!!

- هی رفیق...آماده ی لت و پار کردن اون موشها هستی؟!؟

- کی میتونه اون هیولاها رو از بین ببره؟

- من!!!

شما داوطلب می شوید که همراه با گروهتان به نبرد با موجودات چپندر قیچی بروید.!! اول از همه گروه ۴ نفره تشکیل می دهید سپس هیولای کشتارتان(اسلحه)را انتخاب می کنید و بعد به قلب هیجان میروید.

باید حواستان جمع باشد.اینجا باید حوصله داشته باشید وگرنه دوستانتان مجبور مجبور می شوند ۳ نفری کار را دنبال کنند.

گرافیک نیازی به تعریف ندارد.یعنی بجز یک مورد اصلآ اشکالی ندارد.آن اشکال هم این است که شما و دوستانتان را با قیچی از روزنامه بریده و به بازی چسبانده اند!! ولی از شوخی گذشته این همان گرافیکی است که در بازی F.E.A.R استفاده شده است.چون موتور گرافیکی ان یک نسخه کپی شده از همان بازی است.البته با یک ضعف دیگر و آن هم این است که آتش خارج شده از لوله اسلحه به هیچ وجه قابل مقایسه با بازی های هم رده آنها نیست.اما یک مورد خوب این است که آتش خارج شده از اسلحه نوری تولید می کند که علاوه بر روشن کردن محیط بازی به بالا بردن گرافیک هم کمک می کنند.نور خارج شده بر روی لباسهای دشمنان نی تابد و ....

شما با جمعی از دوستانتان لباسهای مخصوص جنگ اتمی را می پوشید و بهه طرف دشمنان یورش می برید.با آن زرههای ترسناک که در مقابل بسیاری از سلاحها ضد ضربه هستند دشمنان چه کاری می توانند انجام دهند؟خب مشکل کار این است که دشمناتان هم از این لباسها پوشیده است! و با رگباری از گلولها به استقبال شما می آیند.

کل بازی بر پایه ی MULTIPLAYER  بنا نهاده شده است.گروه سازنده ی بازی فقط و فقط به این اصل توجه کرده اند.شما با ۴ نفر از دوستانتان یک تیم تشکیل میدهید و قسم می خورید که تا سرحد مرگ بجنگید.البته تنها راه مبارزه این است که اول یک نفر به تیر اندازی مشغول شود تا سر دشمنان را گرم کند و بقیه از پشت ضربه بزنند.

اسلحه های بازی یک نوآوری کامل هستند.قدرت تیر اندازی و شلیک گلوله در هر ثانیه یه قدرت تخریب آنها دو برابر اسلحه ها در بازی های رقیب است...چرا؟ چون از نو طاحی شده اند.

صدا که یک ارکستر وصل کردن به کنسول! البته صدای تیرهایی که با وقفه شلیک می شوند نمی گذارند چیزی به گوش شما برسد.اما در دمو ...قضیه کاملآ فرق میکند.آنها تمتم ۳۲ بیت X360 را به کار گرفته اند.همه صداها از واقعیت برداشته شده اند.صداهای شخصیتهای بازی هم برای  همان دوبلورهای قبلی است.با این تفاوت که با استفاده از فیلترهای گوناگون  صداها زمخت تر شده اند... جو تو نباید منو بکشی...!!!

همه مطمئن هستند که این یکی از بهترین بازیهای سال انتخاب می شود...

GEAR 01

GEAR 02

GEAR 03

GEAR 04

GEAR 05

GEAR 06

GEAR 07

GEAR 08

GEAR 09

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:10  توسط جواد  | 

UNREAL TORNAMENT NEW WALLPAPER

اگر کسی حال و حوصله ی رفتن به  عمق هیجان را ندارد و نمی خواهد ار درسهایش عقب بیفتد دست از سر این مقاله بردارد...!!!

ناشر همان MIDWAY است...و سازنده همان EPIC GAMES ...

 

خیلی وقت است که هیچ خبر جدیدی نبود...اما با انتشار عکسهای جدید به صدر خبرها برگشت...با هشت نفر تیم بسازید و دوباره شروع کنید:بنگ بنگ!!!

طبیعت این بازی شبکه است.یعنی کل حس و حالش برای شبکه است.وقتی که تو میکروفون نعره بزنی و به دوست یا همکارت دستور بدهی که بابا شلیک کن...اونوقت می شه که از این دنیا جدا می شی...میری فضا...گرافیک خفن و به اصطلاح گیمرهای امروزی گاو آن به واقعی شدنش کمک می کند.سایه ها برای یک بار هم که شده درست طراحی شده اند . نور پردازی فوق العاده است.گویا دمو را به بازی تبدیل کرده اند.صداهای انفجار از روی واقعیت برداشته شدهاند.تیم صدا برداری بیش از هفت ماه بر روی آن زحمت کشیده اند...خب...از این بهتر هم نتیجه نمی دهد...

هر تکنیکی که بگی استفاده شده...HDR LIGHTENING...ULTRA SHADOW...ANTIALIASING...ANTISTROPIC...HDR RENDERING...ووو غیره...

خب مثل همیشه معلومه که باید یه دستگاه PS3 داشته باشین تا بتونبن این بازی را انجام دهید...مطمئنآ این بازی بر روی Pc عرضه خواهد شد...اما معلومه که باید سیستم قدر و خفنی داشته باشید تا بتونید این بازی قدر را انجام دهید...البته شاید هم این اتفاق نیفته و بازی برای PS3 باشه...

زره های سنگین...اسلحه های سنگین و نفسهای سنگین برای ادامه دادن بازی!!!

در  این بازی تمام قانونهای فیزیکی رعایت شده است.اگر می خواهید فواصل دورتر را بزنید باید کمی بالاتر را هدف بگیرید...لگد تفنگها همه به قدر کافی هستند و اصلآ نشان نمی دهند که اینها خیالی هستند!!!

هر وسیله ای را بخواهید پیدا می کنید.هر چی...از تانکهای غول پیکر گرفته تا موتورهایی که بالای سطح زمین شناورند...

کنترل بازی همان چیزی است که گیمرها را همیشه با دردسر روبرو میکند.قطعآ دسته های کنسول بهتر از کیبرد جواب می دهند اما فقط در بعضی موارد.مثلآ کنترل وسایل حمل و نقل فضایی...

40 نقشه شما را در بازی کردن در زمینهای مختلف یاری می دهند.

این همان بازی ای است که طرفداران PLAYSTATION منتظر آن بودند تا به آن افتخار کنند.

UN 01

UN 02

UN 03

UN 04

UN 05

UN 06

UN 07

UN 08

UN 09

UN 10

UN 11

UN 12

UN 13

عکسهای زیر نشانگر صحیح بودن حرف گروه FL7 TEAM می باشد...

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:7  توسط جواد  | 

resident evil 5 !!!

س بسیار باحالی در زیر مشاهده می کنید که مربوط به resident evil 5 می باشد که کمپانی capcom تائید کرده شغصیت شماره ۵ این بازی همین نفر سمت راستیه!!!

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:6  توسط جواد  | 

CRYSIS

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:5  توسط جواد  | 

به زانو در آوردن غولهای بزرگ!!! CRYSIS

به زانو درآوردن غولهای بزرگ !!!

 

باز هم EA.شرکتی که فقط دستانش را تکان می دهد و ملیاردها دلار پول می سازد.پروژه هایی مانند BLACK که اگر EA آنها را منتشر نمی کرد واقعآ با شکست رو به رو می شدند.بنا بر این EA فقط اسم در کرده است و این بار محصول کمپانی CRYTECK را از دست آنان خارج کرده است!!!(بهتر است بگوییم دزدیده است!!!)

حیرت انگیز است!!! کارت گرافیک 7900Gt عین یه بچه کم آورد!!! کارتی که در بیشتر تستهایی با رزولوشن بالای ۱۶۰۰*۱۲۰۰ در بازی های خفن گرافیک مانند CALL 2 بالای 40 تا 50  فریم را می داد در این بازی با رزولوشن 1024 حتی به زور 14 فریم نمایش داد !!! (خودم تست کردم)

گرافیک این بازی خسته ی به تمام معنا است!!! چیزی که تا به حال دیده نشده!!! موتور گرافیکی CALL2 یا FAR CRY مثل مترسک هستند در مقابل این غول گرافیک.اصلآ یه چی میگم یه چی میشنوی!!!

ابرهای حجم دار...نور پردازی فوق العاده که با استفاده از HDR RENDERING تکمیل شده است...شاخ و برگ گیههان که بر خلاف گذشته فقط یک عکس نیستند و کاملآ در پروسسور رندر قرار می گیرند.شما با شلیک به آنان کاملآ واکنش آنان را میبینید.

در تریلری که من روی 7900Gt آزمایش کردم شما را در حال زد و خورد در داخل جنگلهای استوایی نشان می دهد که شما با استفاده از محیط  به زحمت از دست دشمنانتان فرار میکنید.

حداقل سیستمتان باید به مشخصات زیر  باشد تا این بازی را اجرا کنید :

Cpu : 3.2 GHZ OR HIGHER

RAM : 2GIG OR HIGHER

GRAPHIC CARD : 7800GTX OR X850XT PE OR HIGHER

تاریخ انتشار بازی در زمستان امسال است.

حرف من را در مورد گرافیک می تانید از عکسها در یابید یا اینکه منتظر بمانید و تا ۱۲ ساعت آینده که من تریلر رو بذارم رو سایت.

اما در مورد داستان بازی : این بازی یک بازی اکشن حماسی - خیالی است که کل داستان مربوط است به جلوگیری از نابودیت بشر(یه چیزی تو مایه های QUAKE 4) و این نیست که   داستان بازی دچار ضعف باشد و آخرش هم شما هیچ چیز از سر و ته بازی نفهمید !!!

در مورد قسمت آن لاین را هم این را اضافه کنم که شما با هر کسی که دوست داشتین میتونین در حالت گروهی یعنی team deadmap & team deadmatch & capture flag  به رقابت بپردازید.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 11:2  توسط جواد  | 

رمز بازی Grand Theft Auto 2

برای وارد کردن رمز اين بازی بايد GOURANGA را در بازی بعنوان اسم انتخاب کنيد.حالا کلمات زیر را بعنوان اسم خود قبل از شروع مرحله انتخاب کنید.
GODOFGTA - مهمات و اسلحه‌ی کامل
GOREFEST - خون بيشتر
EATSOUP - خريد بدون خرج پول(مجانی)
BUCKFAST - مهاجم بيشتر
CUTIE1 - زندگی(۹۹ زندگی)
ARSESTAR - اسلحه‌هايتان را وقتی که ازبين رفتيد ، برايتان حفظ ميکند
FLAMEON - به شما يک flamethrower ميدهد‌ !!
VOLTFEST - به شما يک تفنگ الکتريکی (برقی) ميدهد
IAMDAVEJ - به شما 9,999,999 دلار ميدهد
TUMYFROG - به شما حق الامتياز (جايزه) تمامی مراحل را ميدهد
SCHURULZ - دوبرابر شدن قدرت تخريب
HUNSRUS - نامرئی شدن
UKGAMER - ؟؟
BEMEALL - ؟؟
DANISGOD - به شما 200,000 دلار ميدهد
MADEMAN - ؟؟
LASVEGAS - برخی از مردم به Elvis clan تغيير جهت ميدهند.
NEKKID - همه‌ی مردم لخت ميشوند
FISHFLAP - همه‌ی ماشينها را کوچک ميکند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:47  توسط جواد  | 

رمز بازی Bloodrayne برای کامپيوتر:

وارد منوی Option شويد و آنجا Cheat را انتخاب کنيد.حالا يکی از رمزهای زير را وارد کنيد. در صورت صحيح وارد کردن رمز ، پيغامی ظاهر ميشود که آن را تاييد ميکند.

رمزها

TRIASSASSINDONTDIE

LAMEYANKEEDONTFEED

ANGRYXXXINSANEHOOKER

NAKEDNASTYDISHWASHERDANCE

ONTHELEVEL

DONTFARTONOSCAR

SHOWMEMYWEAPONS

INSANEGIBSMODEGOOD

JUGGYDANCESQUAD

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:46  توسط جواد  | 

رمز بازی Medal of Honor Allied Assault

برای واردکردن رمزهای اين بازی بايد يک شرتکات از ايکُن اين بازی بسازيد. سپس Properties شرتکات رو بزنيد... در قسمت Properties فيلد Target رو پيدا کنيد. بدون تغيير دادن نوشته‌های موجود در فيلد Target، ای عبارت رو به آخر نوشته‌ها اضافه کنيد.
set developer 1 +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1+
حالا در محيط بازی ~ را فشار دهيد تا رمزگير (کنسول) بازی ظاهر بشه.سپس يکی از رمزهای زير را وارد کنيد و Enter را فشار دهيد.رمزها:

کُد

عملکرد

 dog

 نسوز کننده

fullheal 

شفا دادن بازيکن 

 notarget

کسی شما را نمی‌بيند 

 noclip

 عبور از در و ديوار

health 

سلامتی ، خون 

 wuss

همه‌ی اسلحه‌ها 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:45  توسط جواد  | 

رمز بازی Need for Speed Underground

برای وارد کردن رمزهای اين بازی، به منوی آمار (Statistics menu) برويد. سپس در آنجا دکمه Delete يا پاک‌کن(Backspace) رو بزنيد. دوباره به منوی اصلی برگرديد و کدهای زير را تایپ کنيد. 

240240sx 

seemylvl2parts

 350350z

needmylostprophets 

 driftdriftbaby

221miata

239celica 

 havyamystikal

gimmesomecircuits

893neon 

 889civic

 givemenismo

 gimmesomedrag

gimmeppablo 

 slidingwithstyle

77peugeot 

899eclipse 

gotcharobzombie 

 119focus

973rsx777 

334mygolf 

777rx7 

371impreza 

2000s2000 

 342integra

 922sentra

222lancer 

 111skyline

 allmylvloneparts

 gimmesomesprints

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:44  توسط جواد  | 

رمز بازی مافيا

ترينر ۱۹ کاره‌ی اون رو برا دانلود گذاشتم... Download Now 

کليد

عملکرد 

F11

نسوز کننده

F10

نسوزکننده دوستان و عابرين

F9

 بينهايت مهمات

F8

مرگ آنی 

F7

ثبت نشدن صدمات 

F6

بينهايت سوخت 

F4

بينهايت زمان 

F3

ثبت ويرانی و تلفات 

F2

 نبودن پليس

0

برد هميشگی مسابقات 

9

 مسابقه‌ی يک دوری

1

 اسلحه‌ی سری ۱

2

 اسلحه‌ی سری ۲

3

اسلحه‌ی سری ۳ 

4

اسلحه‌ی سری ۴ 

5

اسلحه‌ی سری ۵ 

6

 ؟

7

 ؟

8

بينهايت پول نقد 

در ضمن با فشار دادن کليد F12 در محيط بازی، ميتوانيد ليست trainer را ببينيد

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:44  توسط جواد  | 

رمز بازی Max Payne 2 - The Fall of Max Payne

از آيکون بازی يک شورتکات بسازيد. سپس روی آن رايت کليک کنيد و Properties رو بزنيد. در قسمت شورتکات، فيلد Target رو می‌تونيد ببينيد که اونجا آدرس دايرکتوری بازی رو نوشته. در آخر آدرس علامت " مشاهده می‌کنيد. بعد از اون يک فاصله بگذاريد و عبارت developer- رو اضافه کنيد. حالا بازی رو از شورتکات تغيير داده شده شروع کنيد.سپس در محيط بازی کليد ~ رو فشار بديد تا کنسول بازی ظاهر بشه.اين رمزها رو تو کنسول بازی وارد کنيد و Enter رو فشار بديد...: 

کد

عملکرد

clear

پاک کردن نوشته‌های کنسول

clr

پاک کردن نوشته‌های کنسول

coder

نسوز+همه‌اسلحه‌هاومهمات+سلامتی

god

حالت نسوز

mortal

از بين بردن حالت نسوز

getallweapons

همه‌ی اسلحه‌ها

quit

خارج شدن از بازی

showfps

نشان دادن سرعت fps

showextendedfps

نشان دادن سرعت تمديدشده‌یfps

getberetta

beretta با ۱۰۰۰ خشاب

getcoltcommando

colt با ۱۰۰۰ خشاب

getdeserteagle

desert eagle با ۱۰۰۰ خشاب

getdragunov

dragunov با ۱۰۰۰ خشاب

gethealth

۱۰۰۰ سلامتی

getingram

Ingram با ۱۰۰۰ خشاب

getkalashnikov

Kalashnikov با ۱۰۰۰ خشاب

getmolotov

Molotove با ۱۰۰۰ خشاب

getmp5

Mp5 با ۱۰۰۰ خشاب

getpainkillers

۱۰۰۰ Painkiller

jump10

پرش ۱۰ متری

jump20

پرش ۲۰ متری

jump30

پرش ۳۰ متری

برای رمزهای Max payne هم همين کارها رو انجام بديد، فقط در محيط بازی بجای ~ از F12 برای ظاهر شدن کنسول استفاده کنيد.
اين هم رمز ترينر و SAVEGAMES بازی Max Payne 2.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:42  توسط جواد  | 

رمزهای Counter Strike:

برای فعال نمودن قسمت کدها ابتدا دکمه کنسول (~) را زده و عبارات زير را تایپ کنيد.
SV_cheats 1
حالا ميتوانيد کد ها رو بزنيد.
impuse 101 =money
give weapon_f
SV_gravity <-999-999999> f
changelevel < mapname>f
changelevel dust
cl_forwardspeed 999
cl_backspeed 999
gl_zmax 100
mp_c4timer 10
sv_aim
sv_clienttrace 999
clienttrace 0000
cl_hidefrags 0
lambert-1.0001
impulse 102
net_graph 1
adjust_crosshair
r_lightmap 1

در کنسول بازی عبارت maps را وارد نماييد.در اين هنگام شما نقشه های موجود برای اين بازی را مشاهده خواهيد کرد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:42  توسط جواد  | 

رمز بازی Enter The Matrix

برای وارد کردن کدهای اين بازی، بايد در محيط بازی وارد صفحه‌ی هک (Hack Screen) شويد و آنجا عبارت Cheat يا CHEATS.EXE را تایپ کنيد تا رمزگير فعال شود. حالا يکی از رمزهای زير را وارد کنيد.

کد

عملکرد

0034AFFF

همه‌ی اسلحه‌ها با نهايت قدرت

FFFFFFF1

حالت نامرئی

7867F443

بيشتر شدن سرعت پرواز

1DDF2556

بينهايت خشاب

69E5D9E4

بينهايت تمرکز

7F4DF451

بينهايت سلامتی

            
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:41  توسط جواد  | 

رمز بازی Riase of Nations: Rise of Legends:

در محيط بازی يکی از رمزهای زير را تایپ کنيد.

# cheat resource X Y/
اين کد به شما منابع ميدهد
X يعنی بازيکن يا کارکتر
Y يعنی منبع
# يعنی مقدار يا ميزان منبع.
مثال:cheat resource red wealth +1000/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat reveal/
اين کد نقشه را برايتان آشکار می‌کند.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat victory/
بردن مرحله
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat (ally/peace/war) X/
اين رمز به شما اين امکان را می‌دهد تا به زور با يک کارکتر ديگر در بازی صلح، جنگ و يا پيمان اتحاد ببنديد!
ally يعنی متحد شدن
peace يعنی صلح کردن
war يعنی جنگيدن
X را با اسم کارکتر بازی جايگزين کنيد.
مثال: cheat war red/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
# cheat mana X/
به قهرمان mana ميدهد!
X اسم قهرمان است
# مقدار mana است.
مثال: cheat mana sawu +1000/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat finish/
ساختمانی را که می‌خواهيد زودتر ساخته شود را انتخاب کنيد و اين رمز را وارد کنيد.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat safe/
اين کد مقداری Juggernauts و Air Destroyer در اطراف پايتختتان قرار می‌دهد و آنجا را امن نگه می‌دارد.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
cheat add X/
اين کد اقلام، واحد، ساختمان و... را به بازی اضافه می‌کند.
به جای X بايد اسم چيزی را که می‌خواهيد اضافه کنيد را وارد کنيد.
مثال: cheat add moon god/
مواردی که می‌توانيد به جای X بگذاريد (تعدادی از آنها):
Giant Glass Spider
Glass Scorpion
Moon God
Mega Glass Golem
False Idol 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:40  توسط جواد  | 

رمز بازی Counter-Strike: Condition Zero:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی، در محيط بازی کليد ~ را فشار دهيد تا رمزگير ظاهر شود، سپس عبارت sv_cheats 1 را درون آن تایپ کنيد. بازی رو Restart (دوباره شروع) کنيد. در محيط بازی دوباره ~ را بزنيد سپس يکی از رمزهای زير را تایپ کنيد.

 کد

عملکرد 

god

حالت نسوز 

fly

حالت پرواز 

noclip

 حالت عبور از در و ديوار

notarget

حالتی که دشمنان شما را نمی‌بينند 

 impulse 101

به شما تعدادی اسلحه می‌دهد 

number

تنظيم کردن جاذبه‌ی زمين 

bot_kill

از بين بردن همه‌ی Botها 

 bot_stop 1

بی‌حرکت کردن همه‌ی Botها 

 bot_stop 0

بيرون آمدن Botها از حالت بی‌حرکتی 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:40  توسط جواد  | 

رمز بازی Hitman 2: Silent Assassin:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی،‌ابتدا بايد فايل HITMAN2.INI را که در دايرکتوری بازی قرار دارد پيدا کنيد. قبل از هر تغييری در اين فايل، يک کپی از آن درست کنيد تا در صورت بروز اشتباه، ‌فايل کپی را جايگزين آن کنيد. حال فايل را به کمک Notepad باز کنيد. حالا دو عبارت زير را به آخر فايل اضافه کنيد:
EnableConsole 1
EnableCheats 1
بازی را شروع کنيد. در محيط بازی کليد ~ را فشار دهيد تا کنسول بازی ظاهر شود. حال يکی از رمزهای زير را در کنسول تایپ کنيد و سپس کليد Enter را فشار دهيد. 

کد

عملکرد

IOIRULEZ

نسوز کننده 

IOIGIVES

همه‌ی اسلحه‌ها و اقلام ديگر

IOIHITLEIF

سلامتی (خون) 

IOISLO

حرکت آهسته 

IOIER

حالت بمب! 

IOIHITALI

حالت علی! 

IOILEPOW

حالت يورش ويژه! 

IOIGRV

حالت نيروی جاذيه 

IOINGUN

تفنگ Nail 

IOIPOWER

قدرت مگا

اين بازی رمز مهم ديگه‌ای هم داره. فايل Hitman2.ini رو دوباره باز کنيد و عبارتDefaultScene=AllLevels/logos.gms
را به
DefaultScene=AllLevels/levelmenu.gms
تبديل کنيد. بازی را شروع کنيد. حالا يک منو را داريد که می‌توانيد از طريق آن هر مرحله را که می‌خواهيد انتخاب و بازی کنيد. به عبارتی ساده‌تر، همه‌ی مرحله‌ها Unlock شده و در دسترستان قرار می‌گيرند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:39  توسط جواد  | 

رمز بازی Spider-man2:

اين بازی يک رمز مهم داره. برای وارد کردن اين رمز بايد يک فايل ذخيره شده (saved game) را ويرايش يا Edit کنيم. بازی را شروع کنيد، آن را ذخيره کنيد، حال وارد دايرکتوری Spider-Man 2\System\ شويد و دو فايل زير را پيدا کنيد:
gamestat.ini و game#.ini  که # می‌تونه یک عدد بين (0-9) باشه. (مثال:game0.ini). قبل از هر تغييری در اين فايل‌ها، يک کپی از آن درست کنيد تا در صورت بروز اشتباه، ‌فايل‌ها کپی را جايگزين آنها کنيد.
هر دو فايل را به کمک Notepad باز کنيد.
1.در Spider-Man 2\Systemgamestat.ini\ عبارت زير را پيدا کنيد:
MaxHealth=100 // 200 is upgraded value
و به عبارت زير تغيير دهيد:
MaxHealth=1000 // 2000 is upgraded value
حالا فايل را ذخيره (Save) کنيد.
2.در Spider-Man 2\Systemgame#.ini\ عبارت
Health=100MaxHealth=100
را به
Health=1000 MaxHealth=1000
تغيير دهيد و سپس فايل را ذخيره کنيد. با اين رمز،‌شما به جای 100 ضربه خون،1000 ضربه خون خواهيد داشت! شما می‌توانيد اين مقدار را بيشتر انتخاب کنيد...

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:39  توسط جواد  | 

رمز بازی Street Racing Syndicate:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی، در منوی اصلی (Main Menu) کليدهای بالا، پايين، چپ، راست (UP,DOWN,LEFT,RIGHT) را فشار دهيد. اين کار شما را به صفحه‌ی کنسول رمزگير می‌برد. در آنجا می‌توانيد يکی از رمزهای زير را وارد کنيد:

کد

عملکرد

SICKJDB 

باز کردن قفل Subaru S202 STi

SICKJZA 

باز کردن قفل Toyota 1996 Supra RZ

RENESIS 

باز کردن قفل Mazda RX-8

IGOTGST 

باز کردن قفل Mitsubishi Eclipse GS-T

MYTCGTS 

باز کردن قفل Toyota 2004 Celica GT-S 

 GOTPOPO

باز کردن قفل ماشين پليس 

 FIXITUP

تعمير مجانی ماشين (فقط يک بار استفاده)

اين بازی ترينر هم داره... برای دانلود ترينرش اينجا رو کليک کنيد.
اين هم SaveGame های اين بازی: دانلود

 

باز هم خدمتتون عرض می‌کنم در صورتی که فايلی را می‌خواهيد دانلود کنيد ولی نمی‌توانيد، روی آن کليک سمت راست کرده و گزينه‌ی Save Target As را انتخاب کنيد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:38  توسط جواد  | 

رمز بازی King of the Road:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی،‌ابتدا کليد Pause/Break را در محيط بازی فشار دهيد تا بازی Pause شود. حالا عبارت slallcheats را تایپ کنيد تا رمزگير فعال شود. حالا دوباره کليد Pause/Break را فشار دهيد تا از حالت Pause خارج شود. برای وارد کردن رمزهای زير بايد دوباره با فشار دادن کليد Pause/Break بازی را Pause کنيد.(در واقع هر بار که می‌خواهيد رمزی را وارد کنيد، ابتدا بايد بازی را Pause کنيد.) رمزها:

کد

عملکرد

 slroads

همه‌ی جاده‌ها Unlock می‌شوند

 sllottery

50000 دلار و يک گواهينامه‌ی رانندگی 

 mineoff

غير فعال کردن مين‌ها

 slrepair

تعمير مجانی با فشار Backspace

 slmap

نشان دادن اشياء مخفی

 slfillup

بينهايت سوخت 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:37  توسط جواد  | 

رمز بازی Prince of Persia: Warrior Within:

يکی از دوستامون رمز اين بازی رو درخواست کرده بودند که بايد عرض کنم متاسفانه اين بازی رمز پايدار و خاصی نداره ولی خوشبختانه ترينر داره و اين دوست خوبمون دست خالی از اينجا نميرند...
ترينر Prince of Persia: Warrior Within: دانلود
Unlock کننده‌ی قفل قسمت جايزه‌ها (Bounses): دانلود
SaveGame های اين بازی: دانلود
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:37  توسط جواد  | 

رمزهای بازی Project IGI 1:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی، ابتدا بايد در منوی اصلی (Main Menu) عبارت nada را رو هوا (مثل بازی GTA) تایپ کنيد. حال بازی را شروع کنيد و يکی از کدهای زير را وارد کنيد.
نکته: اين بازی نيازی به کنسول ندارد و می‌توانيد کدهای آن را مانند GTA رو هوا بزنيد.

کد

عملکرد

allgod

نسوز کننده‌

allammo

بينهايت خشاب

easy

آسانتر شدن بازی

ewww

کشتن تمامی دشمنان

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:36  توسط جواد  | 

رمز بازی SWAT4:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی،‌ابتدا بايد فايل Swat4.ini را که در دايرکتوری بازی قرار دارد پيدا کنيد. قبل از هر تغييری در اين فايل، يک کپی از آن درست کنيد تا در صورت بروز اشتباه، ‌فايل کپی را جايگزين آن کنيد. حال فايل را به کمک Notepad باز کنيد.
عبارت [Engine.GameEngine] را در صفحه پيدا کنيد. در نزديکی آن عبارت EnableDevTools=False را پيدا کنيد و آن را به EnableDevTools=True تبديل کنيد.    (False را به True تغيير دهيد). فايل را Save کنيد و بازی را شروع کنيد. در محيط بازی کليد ~ را فشار دهيد تا کنسول دستور ظاهر شود. يکی از رمزهای زير را وارد کنيد و Enter را فشار دهيد.

کد

عملکرد

God

نسوز کننده

behindview 1

حالت شخص ثالث (نمايش بدن سرباز)

behindview 0

بازگشت به حالت اول (نمايش اسلحه)

Ghost

عبور از در و ديوار

Walk

خاموش کردن حالت عبور از در و ديوار

SetGravity X

تنظيم جاذبه‌ی زمين

SetJump X

تنظيم ميزان پرش

نکته: در SetJump X و SetGravity X به جای X عدد دلخواه بگذاريد!

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:36  توسط جواد  | 

رمز بازی Area 51

رمز بازی Area 51 هم مثل رمز بازی Need For Speed Most Wanted دردسر داره... اين ترينر رو براتون گذاشتم. دانلود کنيد

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:34  توسط جواد  | 

رمز بازی Need For Speed Most Wanted:

اين بازی رمزهای زيادی نداره،‌وارد کردن هر رمز هم دردسر زيادی داره... برای همين ترينر اين بازی رو گذاشتم اينجا دانلود کنيد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:33  توسط جواد  | 

رمز بازی GTA San Andreas يا همون GTA 5:

رمزهای زير را در محيط بازی تایپ کنيد. رمزها را بايد در زمانی تایپ کنيد که بازی در حال اجرا باشد،‌يعنی بازی را Pause نکرده باشيد. به ياد داشته باشيد زمانی که کدی فعال است، بازی را ذخيره نکيد! اين هم کدها:

کد

عملکرد

SPEEDFREAK 

همه‌ی ماشين‌ها توربو دار می‌شوند 

 NIGHTPROWLER

هميشه نيمه شب است 

 Boats Fly

قايق‌ها پرواز می‌کنند 

 BIFBUZZ

گانگسترها خيابانها را کنترل می‌کنند

BUFFMEUP

بيشترين ميزان عضله

WORSHIPME

بيشترين احترام (Respect) 

EVERYONEISRICH

رفت و آمد ماشين‌های سرعتی

TOODAMNHOT

هوای آفتابی

TESTEDUCATIONALSKILLS

کمترين درجه‌ی تعقيب توسط پليس 

WHEELSONLYPLEASE

نامرئی شدن ماشين 

GOODBYECRUELWORLD

خودکشی! 

CPKTNWT

منفجر کردن همه‌ی ماشين‌ها 

YLTEICZ

راننده‌ها عصبانی ميشوند!

RIPAZHA

اتو مبيل‌ها پرواز می‌کنند

THGLOJ

کم شدن ترافيک 

 FOOOXFT

همه مسلح می‌شوند 

 BAGUVIX

زندگی بينهايت (نسوز کننده) 

WANRLTW 

بينهايت خشاب

 LXGIWYL

اسلحه‌های دسته‌ی يک 

 KJKSZPJ

اسلحه‌های دسته‌ی دو 

 UZUMYMW

اسلحه‌های دسته‌ی سه 

 OFVIAC

آسمان پرتقالی رنگ (ساعت ۲۱) 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:32  توسط جواد  | 

رمز بازی Stronghold:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی، در Main Menu کليدهای Alt + Shift + A را همزمان فشار دهيد تا رمزگير فعال شود. حال يکی از مرزهای زير را به صورت مکرر در بازی تکرار کنيد،‌تا کد مربوط به آن اجرا گردد.

کد 

عملکرد 

ALT + C

ظاهر شدن متناوبی شخصيت‌ها 

ALT + G

از بين بردن Stronghold اصلی 

ALT + K

از بين بردن قلعه‌ی دشمن 

ALT + L

بالا بردن يک واحد 

ALT + P

بالا بردن ميزان شخصيت‌ها 

ALT + X

۱۰۰ محبوبيت و ۱۰۰۰ طلا 

ALT + F

همه چيز مجانی ميشود! 

ALT + S

تغيير دادن زمان 

ALT + Q

سريعتر شدن بازی 

ALT + Y

کشتن دشمنان روی صفحه‌ی مانيتور! 

ALT + Z

از بين بردن دشمنان انتخاب شده! 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:31  توسط جواد  | 

رمز بازی Rome Total War:

در محيط بازی کليد ~ را فشار دهيد تا کنسول بازی در صفحه ظاهر شود،‌حال يکی از کدهای زير را تایپ کنيد و سپس Enter را فشار دهيد. کدها:

 کدها

عملکرد 

bestbuy 

ارزان شدن ۱۰ درصدی 

 oliphaunt

بزرگتر شدن فيلها به ميزان ۴۰٪ 

jericho 

فرو ريختن ديوارها هنگام محاصره

add_money 20000 

اضافه کردن ۲۰۰۰۰ واحد به پولتان 

auto_win attacker 

حمله‌کننده‌ها جنگ بعدی را می‌برند 

auto_win defender 

 مدافع‌ها جنگ بعدی را می‌برند

process_cq City Name 

کامل شدن ساختمان‌های نيمه کاره 

process_rq City Name

تکامل فرايند سربازگيری برای ارتش 

disable_ai 

غير غعال کردن AI 

 run_ai

شروع مجدد توالی AI 

پی نوشت: City Name به رنگ قرمز نوشته شده، يعنی به جای نوشتن آن، بايد اسم شهر را وارد کنيد. در ضمن دو کدی که با رنگ قرمز مشخص شده اند را ميتوانيد فقط يک بار اجرا کنيد.

Unlock کردن قفل مربوط به فرقه‌ها: برای اين کار ابتدا به

C:\Program Files\Activision\Rome Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign

رفته و فايل متنی quot;descr_strat"& باز کنيد. حالا هر کدام را که ميخواهيد، از قسمت Unlockable يا Unplayable (قسمت قفل شده‌ها) به قسمت Playable (قسمت قابل بازی بودن) انتقال دهيد.
نکته: آگاه باشيد که بعضی اوقات، فرقه‌ای را که از Unplayable به Playable برده‌ايد باعث شود هنگام استفاده از آن بازی crash کند. و يا حتی اصلاْ آن فرقه کار نکند!

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:30  توسط جواد  | 

رمز بازی Secret Service: In Harms Way :

برای وارد کردن رمزهای این بازی زیبا، در محیط بازی کلید ~ را فشار دهید. پس از ظاهر شدن کنسول یکی از کدهای زیر را وارد کنید. نکته:‌به یاد داشته باشید که کدها برای همه‌ی نسخه‌های موجود کار نمی‌کنند! رمزها:

کد

عملکرد

free lives

شکست ناپذيری

;()giveall

همه‌ی اسلحه‌ها - حداکثر خشاب 

god

نسوز کننده 

aidisableears

دشمن صدای شما را نخواهند شنيد 

aidisableeyes

دشمن شما را نخواهد ديد

noclip

عبور از در و ديوار

نکته: کدهايی که در جدول بالا قرمز رنگ هستند بايد با قرار دادن 1 يا 0 در جلويشان استفاده کنيد. برای مثال: god 1 يعنی نسوز کننده روشن و god 0 يعنی نسوز کننده خاموش!

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:28  توسط جواد  | 

رمز بازی Serious Sam 2nd Encounter :

برای وارد کردن رمز اين بازی ، فقط ~ رو در محيط بازی بزنيد و بعد يکی از رمزهای زير رو وارد کنيد: 

کد

عملکرد

please god

حالت نسوز

please giveall

همه‌ی اسلحه‌ها و مهمات

please killall

از بين بردن همه‌ی دشمنان

please open

باز کردن همه‌ی درها

please fly

حالت پرواز

please ghost

عبور از در و ديوار

please invisible

حالت نامرئی (روح)

please tellall

ديدن همه‌ی پيغام‌ها

please refresh

تازه کردن خون (سلامتی)

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:27  توسط جواد  | 

رمز بازی 18 Wheels of Steel: Across America:

برای وارد کردن رمزهای اين بازی،‌ابتدا بايد فايل config.cfg را که در دايرکتوری بازی قرار دارد پيدا کنيد. قبل از هر تغييری در اين فايل، يک کپی از آن درست کنيد تا در صورت بروز اشتباه، ‌فايل کپی را جايگزين آن کنيد. حال فايل را به کمک Notepad باز کنيد و عبارت "uset g_console "1 را به انتهای آن اضافه کنيد. بازی را شروع کرده و در محيط بازی کليد ~ را فشار دهيد تا رمزگير ظاهر شود. حالا يکی از مرزهای زير را آنجا تاپی کنيد و سپس کليد Enter را فشار دهيد. کدها:

کد

عملکرد

cheat money

اضافه کردن ۱۰۰۰۰۰ دلار

cheat dealers

همه‌ی دلال‌های کاميون‌ها 

cheat drivers

همه‌ی رانندگان 

cheat stars

دادن ۵ ستاره 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:23  توسط جواد  | 

رمز بازی Total Overdose:

برای رمزهای اين بازی ترينر رو پيشنهاد می‌کنم.
دانلود ترينر Total Overdose  (رايت کليک کنيد و Save Target As را انتخاب کنيد)
ترينر را باز کرده و يکی از کليد های زير را در محيط بازی فشار دهيد تا رمز مربوط به آن فعال گردد.:
F1: با فشار دادن اين کليد،‌ شلامتی شما هميشه پر خواهد بود!
F2: هيچ‌وقت مهمات شما تمام نمی‌شود.
F3: آدرنالين شما هميشه بالاترين ميزان خواهد بود.
F4: به محظ گرفتن يک Loco Move ، شما هميشه پنج عدد ار آن را خواهيد داشت.
F5: وقتی که در حالت Combo يا Combo Mode هستيد، از اين رمز استفاده کنيد و با آرنجتان به دشمن ضربه بزنيد. وقتی که در حالت Combo نيستيد،  
از اين رمز استفاده نکنيد.
F6: با زدن اين رمز، Global Score شما می‌شود 9999999 .
F7: با اين رمز،‌فقط کافيست يک ضربه به دشمنتان بخورد، بلافاصله از بين خواهد رفت!
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:22  توسط جواد  | 

رمز بازی The Lord of the Rings: The Return of the King:

متاسفانه رمزهای اين بازی را فقط وقتی می‌توانيد استفاده کنيد که بازی را حداقل يک بار کامل کرده باشيد. وقتی که يک بار اين بازی را به پايان رسانديد، يکی از مراحل را آغاز کنيد. حال در محيط بازی کليد Esc را فشار دهيد تا بازی Pause (متوقف) شود. سپس کليدهای Shift چپ، Alt چپ و Ctrl چپ را در حالی که بازی هنوز متوقف است همزمان نگهداريد و يکی از اعداد زير را به کمک قسمت Keypad کيبورد تایپ کنيد و سپس Enter را فشار دهيد:

 کد

عملکرد 

7755

بازگرداندن سلامتی به حالت اول 

5964

حالت عالی 

6869

 هميشه مخرب و ويرانگر

8967

 همه‌ی به روز رسانی‌ها

7795

بينهايت گلوله 

7578

شکست ناپذيری 

9587

حالت نشانه‌گيری

اگر نگران اين هستيد که بازی را هنوز به پايان نرسانده‌ايد، اين هم از SaveGame های اين بازی. SaveGame ها را در دايرکتوری
My Documents\LOTR Return of the King (tm) Data...
کپی کنيد. حالا بازی را شروع کنيد. خواهيد ديد که به همه‌ی مراحل دسترسی داريد.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:21  توسط جواد  | 

رمز بازی Juiced

برای وارد کردن رمزهای این بازی، در منوی بازی گزینه‌ی Cheat را انتخاب کنید. حال یکی از رمزهای زیر را وارد کنید:

کد 

عملکرد 

PINT

تعدادی ماشین

CASH

مقدار زیادی پول

 RESP

همه به شما احترام میگذارند

CARS

همه‌ی ماشین‌ها

CHAR

حالت آزمایش شخصیت

WIN

بردن همه‌ی مسابقات

ALL

فعال کردن همه‌ی کدها

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 10:20  توسط جواد  | 

مطالب قدیمی‌تر
 
تابلو روان نورسان | اريد قائمة الناجحين في باك 2011 لولاية خنشلة | کلاس ارشد عمران در اهواز | dfdسیستم اموزشی دانشگاه |